Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Dailies Aqua Comfort Plus 90szt.

Dailies Aqua Comfort Plus 90szt.

Szkła kontaktowe Dailies Aqua Comfort Plus to soczewki jednodniowe, które zawierają trzy związki nawilżające, dzięki czemu nasze oko jest lepiej nawilżone i świeże przez cały dzień.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

159,99 ?
159,49 ?
158,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 160,99 zł oszczędzasz 5,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 160 punkty. Twój koszyk wyniesie 160 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 5,60 zł.

165,99 zł

17,89 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
na zamówienie

O soczewkach kontaktowych Dailies Aqua Comfort Plus 90szt.

Soczewki  Dailies Aqua Comfort Plus 90 szt.

Soczewki jednodniowe Dailies Aqua Comfort Plus polecane są dla osób preferujących soczewki jednodniowe, prowadzących aktywny tryb życia. Soczewki te mają w swoim składzie cenny środek nawilżający PVA. Środek ten uwalniany jest przy każdym mrugnięciu naszych oczu, co w praktyce zapewnia nam znacznie większy komfort użytkowania soczewek, nawet gdy nosimy je przez kilkanaście godzin.

System nawilżający bazuje na trzech składnikach. Pierwszy z nich to lubrykant, który działa już od momentu aplikacji soczewek, wyraźnie ułatwiając ich założenie. Drugi składnik zapewnia nam właściwe nawilżenie w ciągu dnia, a trzeci, uwalniany w trakcie mrugania, wspomniany już PVA, poprawia komfort użytkowania soczewek kontaktowych, zapewniając nam uczucie świeżości przez cały dzień.
Soczewki jednodniowe Dailies Aqua Comfort Plus nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Każdego dnia zakładamy nową parę soczewek, nie ma potrzeby stosowania żadnych środków o działaniu pielęgnacyjnym.

Parametry soczewek Dailies Aqua Comfort Plus 90szt.

Zakres mocy moce od +0,50 D do +6,00 D co 0,25D
moce od +6,50D do +8,00D co 0,50D
moce od -0,50 D do -6,00 D co 0,25D
moce od -6,50 D do -15,00 D co 0,50D
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 90 szt.
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Marka Dailies
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Dailies Aqua Comfort Plus 90szt.

Napisz swoją opinię

Dailies Aqua Comfort Plus 90szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także