Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn ReNu Multiplus 120 ml

Płyn ReNu Multiplus 120 ml

Wielofunkcyjny płyn ReNu Multiplus to preparat, który służy do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, a także przechowywania szkieł kontaktowych. Płyn posiada aktywne składniki hydranate, poloksamina, dymed, których funkcją jest eliminowanie osadów białkowych, zanieczyszczeń środowiskowych i lipidów.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 16,99 zł

14,15 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 16 punkty. Twój koszyk wyniesie 16 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,56 zł.

Ilość:
w magazynie

O płynie do soczewek Płyn ReNu Multiplus 120 ml

Płyn do soczewek kontaktowych ReNu Multiplus B&L 120 ml

Profesjonalny preparat umożliwiający codzienną pielęgnację soczewek kontaktowych bez konieczności stosowania jakichkolwiek środków dodatkowych. Płyn ReNu Multiplus 120 ml nadaje się do dezynfekcji, płukania, czyszczenia oraz przechowywania soczewek miękkich, w tym również soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Płyn zawiera aktywne składniki, które odpowiadają za jego niezawodne działanie. Dzięki obecności hydranate, preparat bardzo skutecznie usuwa osady białkowe, poloksamina odpowiedzialna jest z kolei za szybkie usuwanie różnego typu zanieczyszczeń środowiskowych i lipidów, natomiast zawarty w płynie dymed ma działanie silnie dezynfekujące, chroni też przed bakteriam i. Płyn nawilża soczewki, co znacznie podnosi komfort ich codziennego użytkowania.Preparat otrzymujemy razem z poręcznym pojemniczkiem na soczewki.
Dostępny jest płyn ReNu Multiplus B&L również w butelce o większej objętości - 360 ml.

Parametry płynu Płyn ReNu Multiplus 120 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Renu
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 120 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 60 ml - 120 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Płyn ReNu Multiplus 120 ml

Napisz swoją opinię

Płyn ReNu Multiplus 120 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także