Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
EasySept 360 ml

EasySept 360 ml

Nowość od Bausch+Lomb. Płyn oksydacyjny do jednoetapowego czyszczenia soczewek kontaktowych.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 31,78 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 31 punkty. Twój koszyk wyniesie 31 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,78 zł.

Ilość:
w magazynie

O EasySept 360 ml

Dlaczego warto wybrać płyn EasySept?

EasySept to oksydacyjny płyn firmy Bausch+Lomb przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, również tych wyprodukowanych z materiału silikonowo-hydrożelowego. Preparat znakomicie czyści soczewki, pozbywając się z ich powierzchni drobnoustrojów oraz innych zanieczyszczeń, takich jak osady białkowe. Płyn nie zawiera konserwantów, dlatego nadaje się dla osób o wrażliwych oczach.

Płyn EasySept to prosty w użyciu, jednoetapowy system pielęgnacji soczewek kontaktowych. Należy go używać wyłącznie z dołączonym do opakowania pojemniczkiem. Po wlaniu płynu do pojemnika na soczewki, specjalny dysk neutralizujący powoduje musowanie płynu, co zapewnia skuteczną dezynfekcję. Po 6 godzinach płyn zostaje całkowicie zneutralizowany do roztworu soli fizjologicznej i wtedy można bezpiecznie założyć soczewki.

Zalety płynu EasySept

  • prosty system jednoetapowy
  • bezwzględny dla bakterii
  • łagodny dla oczu
  • bez konserwantów

Parametry EasySept 360 ml

Czas realizacji do 24 godzin
Marka EasySept
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O EasySept 360 ml

Napisz swoją opinię

EasySept 360 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także