Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Wöhlk Peroxid 360 ml

Wöhlk Peroxid 360 ml

Peroxid to płyn oksydacyjny przeznaczony do pielęgnacji soczewek miękkich. Przy produkcji płynu zastosowano witaminę B2, a jego skład bazuje na wodzie utlenionej.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 46,99 zł

13,05 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 46 punkty. Twój koszyk wyniesie 46 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,15 zł.

Ilość:
w magazynie

O Wöhlk Peroxid 360 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Peroxid?

Płyn pielęgnacyjny Peroxid marki Wöhlk to produkt przeznaczony do wszystkich oferowanych obecnie soczewek miękkich. Zaletą płynu jest obecność witaminy B2 i brak konserwantów. Preparat jest bardzo skuteczny, co jest wynikiem tego, że jego skład bazuje na wodzie utlenionej. Z tego względu nadaje się on doskonale dla osób o oczach wrażliwych oraz tych, które uskarżają się na uczucie dyskomfortu podczas długotrwałego noszenia soczewek.

Płyn przynosi świetne efekty, jeśli podczas stosowania używamy jednocześnie tabletek neutralizujących. Kiedy roztwór tabletki i płynu zmieni kolor na żółty, oznacza to, że znajdującą się w nim soczewkę możemy już założyć. Preparat Peroxid dostępny jest w komplecie z pudełkiem na soczewki oraz zestawem tabletek neutralizujących. Płyn należy zużyć w przeciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania.

UWAGA! Zawsze używaj pojemnika na soczewki załączonego do płynu - zapewnia on odpływ gazów powstałych podczas neutralizacji. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką.

Zalety Peroxid

  • skuteczny system pielęgnacji soczewek
  • odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach
  • pojemniczek i tabletki neutralizujące w komplecie

Parametry Wöhlk Peroxid 360 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Zeiss/Wohlk
Typ oksydacyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu
Pojemność 200 ml - 360 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Wöhlk Peroxid 360 ml

Ocena 

Peroxid

Używam od ponad roku i wszystko w porządku

Napisz swoją opinię

Wöhlk Peroxid 360 ml

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Wöhlk Peroxid 360 ml NA BLOGU

Zobacz także