Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Peroxid Wohlk 360 ml

Peroxid Wohlk 360 ml

Płyn Peroxid to preparat przeznaczony do soczewek miękkich. Przy produkcji płynu zastosowano witaminę B2, a jego skład bazuje na wodzie utlenionej.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 46,99 zł

13,05 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 46 punkty. Twój koszyk wyniesie 46 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,61 zł.

Ilość:
w magazynie

O Peroxid Wohlk 360 ml

Płyn do soczewek Peroxid Wohlk 360 ml

Wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny Peroxid marki Wohlk 360 ml to produkt przeznaczony do wszystkich oferowanych obecnie soczewek miękkich. Zaletą płynu jest obecność witaminy B2 i brak konserwantów. Preparat jest bardzo skuteczny, co jest wynikiem tego, że jego skład bazuje na wodzie utlenionej. Z tego względu nadaje się on doskonale dla osób o oczach bardzo wrażliwych oraz tych, które uskarżają się na uczucie dyskomfortu podczas długotrwałego noszenia soczewek.

Płyn przynosi świetne efekty, jeśli podczas stosowania używamy jednocześnie tabletek neutralizujących. Kiedy roztwór tabletki i płynu zmieni kolor na żółty, oznacza to, że znajdującą się w nim soczewkę możemy już założyć. Preparat Perioxid Wohlk dostępny jest w komplecie z pudełkiem  na soczewki oraz zestawem tabletek odbiałczających. Płyn należy zużyć w przeciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania. Ważne zawsze używaj pojemnika na soczewki załączonego do płynu, zapewnia on odpływ gazów powstałych podczas neutralizacji.
Uwaga: Przed użyciem proszę zapoznać się z ulotką.

Parametry Peroxid Wohlk 360 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Zeiss/Wohlk
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu
Pojemność 200 ml - 360 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Peroxid Wohlk 360 ml

Napisz swoją opinię

Peroxid Wohlk 360 ml

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Peroxid Wohlk 360 ml NA BLOGU

Zobacz także