Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Horien Multi-Purpose Solution 500 ml

Horien Multi-Purpose Solution 500 ml

Płyn Horien Multi-Purpose Solution to preparat, który świetnie nawilża i odświeża soczewki. Płyn jest jałowym roztworem wodnym, który zawiera bufor borowy, sól sodową i chlorek sodu. Świetnie czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 25,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 25 punkty. Twój koszyk wyniesie 25 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,88 zł.

Ilość:
w magazynie

O płynie do soczewek Horien Multi-Purpose Solution 500 ml

Płyn Horien Multi-Purpose Solution 500 ml

Wielofunkcyjny płynHorien Multi-Puropse Solution służy do pielęgnacji soczewek miękkich. Płyn czyści, dezynfekuje, przepłukuje, konserwuje i wyraźnie nawilża soczewki. Skutecznie usuwa osady i zabrudzenia bez potrzeby czyszczenia mechanicznego, jednocześnie jest bezpieczny dla naszych oczu.

 Horien Multi-Purpose Solution chroni soczewki kontaktowe i oczy, dlatego możemy go stosować do czyszczenia każdego rodzaju soczewek miękkich, także silikonowo-hydrożelowych. Skład płynu jest tak dobrany, by preparat zwiększał komfort noszenia soczewek.Preparat Horien Multi-Purpose Solution dostępny jest w komplecie z pojemniczkiem na soczewki
Płyn należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia butelki.
Płyn dostępny jest także w opakowaniach o innych pojemnościach.

Parametry płynu Horien Multi-Purpose Solution 500 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Horien
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 500 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 500 ml

OPINIE O Horien Multi-Purpose Solution 500 ml

Napisz swoją opinię

Horien Multi-Purpose Solution 500 ml

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Horien Multi-Purpose Solution 500 ml NA BLOGU

Zobacz także