Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
ReNu MPS 120 ml (do oczu wrażliwych)
  • ReNu MPS 120 ml (do oczu wrażliwych)

ReNu MPS 120 ml (do oczu wrażliwych)

Płyn ReNu Multi-Purpose Solution MPS to preparat wielofunkcyjny, przeznaczony do wszystkich rodzajów miękkich soczewek, również silikonowo-hydrożelowych. Świetnie nadaje się dla osób o oczach wrażliwych. Przy produkcji płynu zastosowano środki dezynfekujące, nawilżające i oczyszczające, dzięki którym czujemy większy komfort użytkowania.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 17,99 zł

14,99 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 17 punkty. Twój koszyk wyniesie 17 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,60 zł.

Ilość:
w magazynie

OPIS
Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Renu
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 120 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 60 ml - 120 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie
WIĘCEJ INFORMACJI

Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek przeznaczony specjalnie do oczu wrażliwych. 

Płyn ReNu Multi-Purpose Solution (ReNu MPS) 120 ml firmy Bausch&Lomb jest produktem aseptycznym, buforowanym, izotonicznym, który nie zawiera takich składników jak: chlorheksydyna i thimerosal – właśnie dlatego jego działanie jest tak łagodne. Płyn można stosować do codziennego czyszczenia, przepłukiwania i przechowywania soczewek miękkich.Płyn zawiera: środek dezynfekujący Dymed, mocno nawilżającą i usuwającą tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe poloksaminę oraz składniki wpływające pozytywnie na komfort noszenia soczewek takie jak: chlorek sodu, kwas borowy, boran sodu i sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego.Preparat otrzymujemy w zestawie razem z antybakteryjnym pudełeczkiem na soczewki.
Dostępny jest płyn ReNu Multi-Purpose Solution (MPS)również w butelce o większej objętości - 360 ml.

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zestaw- płyn ReNu MPS 360 ml + 120 ml

Płyn ReNu® MPS™ przeznaczony jest przede wszystkim do oczu wrażliwych.

Napisz swoją opinię