Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Eye See Hyaluronate 0,1%

Eye See Hyaluronate 0,1%

Krople Eye See Hyaluronate 0,1% dzięki zastosowanym właściwościom skutecznie łagodzą uczucie suchości oraz podrażnienia i zmęczenie oczu.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 14,99 zł

9,98 zł za 10 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 14 punkty. Twój koszyk wyniesie 14 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,49 zł.

Ilość:
w magazynie

O Eye See Hyaluronate 0,1%

Krople Eye See Hyaluronate 0,1%

Nawilżające krople do oczu Eye See Hyaluronate 0,1% zalecane są szczególnie tym osobom które spędzają każdego dnia dużo czasu w pomieszczeniach klimatyzowanych, zadymionych albo ogrzewanych. Również osoby pracujące sporo przy komputerze powinny być zadowolone z ich działania. Oczywiście krople Eye See Hyaluronate mogą być stosowane przez wszystkie osoby noszące soczewki kontaktowe dowolnego typu.

Krople Eye See Hyaluronate zawierają hialuronian sodu – substancję, która występuje także w ludzkim oku. To właśnie dzięki hialuronianowi krople doskonale wiążą wodę, dając wyjątkowo długotrwały efekt nawilżenia. Co istotne, krople wytwarzają swego rodzaju ochronną warstwę na powierzchni oka, która w dodatku chroni przed urazami spowodowanymi tarciem w trakcie mrugania. Preparat jest doskonale tolerowany przez nasze oczy. 

Szczególne połączenie środków konserwujących w kroplach gwarantuje sterylność przez okres trzech miesięcy od chwili pierwszego otwarcia buteleczki.

Parametry Eye See Hyaluronate 0,1%

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka EyeSee
Typ krople nawilżające z kwasem hialuronowym
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 15 ml kropli w butelce
Pojemność 8 ml - 25 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Eye See Hyaluronate 0,1%

Napisz swoją opinię

Eye See Hyaluronate 0,1%

Napisz swoją opinię

Zobacz także