Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Drodzy klienci kontaktowe.pl,

Mając na uwadze epidemię koronawirusa oraz troskę o Wasze zdrowie wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa. Od teraz wszystkie przesyłki, które trafiają w Wasze ręce dodatkowo dezynfekujemy ozonem. Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda wykorzystywana m.in. do dezynfekcji pomieszczeń narażonych na obecność wirusów (mieszkania, szpitale, przychodnie pokoje hotelowe itd.). Co istotne, wyniki badań przeprowadzonych przez chińskich naukowców z Wuhan Institute of Virology potwierdziły jej skuteczność w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV.

Pamiętajmy, że w obecnej sytuacji sklepy internetowe są najbezpieczniejszą formą robienia zakupów. Dlatego zachęcamy do pozostania w domu i uzupełnienia zapasów soczewek i akcesoriów online. W celach informacyjnych zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym użytkowania soczewek kontaktowych w czasie epidemii koronawirusa. Życzymy dużo zdrowia!

Zespół kontaktowe.pl