Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn do soczewek Avizor GP Multi 240 ml

Płyn do soczewek Avizor GP Multi 240 ml

Nowość! Płyn Avizor GP Multi z formułą "all-in-one" to wyjątkowe rozwiązanie dla twardych i gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ

Cena: 21,99 zł

9,16 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 21 punkty. Twój koszyk wyniesie 21 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,32 zł.

Ilość:
na zamówienie

O Płyn do soczewek Avizor GP Multi 240 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Avizor GP Multi?

Utrzymanie soczewek kontaktowych w czystości jest jednym z głównych wyzwań ich użytkowników. Avizor GP Multi to zupełnie nowy preparat przeznaczony do sztywnych i gazoprzepuszczalnych soczewek. Posiada formułę all-in-one - oznacza to, że ich czyszczenie, dezynfekcja, nawilżanie i przechowywanie będzie możliwe za pomocą tylko tego jednego produktu.

Działanie poloksameru (środka powierzchniowo czynnego) zapewnia wysoką skuteczność w czyszczeniu. Dzięki zawartości tej substancji płyn ma właściwości antyadhezyjne, które zapobiegają przyleganiu mikroorganizmów do powierzchni soczewki. W jego formule nie ma cząstek ściernych, dlatego nie uszkadza powierzchni soczewki. Oprócz zdolności czyszczenia i dezynfekcji, środek zwiększa komfort użytkownika soczewek. Zapewnia to połączone działanie dwóch środków nawilżających - HPMC i PVP. 

Płyn dostępny jest w komplecie z pojemnikiem na soczewki. Przydatność do użycia wynosi 3 miesiące od momentu otwarcia butelki.

Zalety Avizor GP Multi

  • płyn wielofunkcyjny do soczewek twardych
  • czyści i dezynfekuje w jednym kroku
  • ma właściwości nawilżające 

Parametry Płyn do soczewek Avizor GP Multi 240 ml

Opakowanie 240 ml płynu, pojemnik
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Avizor
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Akcesoria do soczewek twardych Tak

OPINIE O Płyn do soczewek Avizor GP Multi 240 ml

Napisz swoją opinię

Płyn do soczewek Avizor GP Multi 240 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także