Informacja

Nowe produkty

Promocje

Jednodniowe 

Jest 34 produktów.

Jednodniowe soczewki kontaktowe gwarantują pełen komfort i najwyższą higienę użytkowania. Warto wypróbować soczewki kontaktowe 1-dniowe. Dlaczego? Szkła kontaktowe jednorazowego użytku to najnowocześniejsze rozwiązanie w korekcji wzroku - zapewniają dobre widzenie, ograniczają do maksimum ryzyko zakażenia drobnoustrojami, a do tego są niezwykle ...

Jednodniowe soczewki kontaktowe gwarantują pełen komfort i najwyższą higienę użytkowania. Warto wypróbować soczewki kontaktowe 1-dniowe. Dlaczego? Szkła kontaktowe jednorazowego użytku to najnowocześniejsze rozwiązanie w korekcji wzroku - zapewniają dobre widzenie, ograniczają do maksimum ryzyko zakażenia drobnoustrojami, a do tego są niezwykle wygodne - rano zakłada się soczewkę na oko i wieczorem zużytą ściąga się i wyrzuca. To rozwiązanie sprawia, że nie trzeba używać płynów do soczewek ani akcesoriów.

Jednodniowe Soczewki Kontaktowe - idealne rozwiązanie dla osób aktywnych

Soczewki kontaktowe jednodniowe polecane są nie tylko osobom, które noszą soczewki kontaktowe regularnie, jako alternatywę dla okularów, ale też osobom prowadzącym aktywny tryb życia, nie chcącym rezygnować na co dzień z okularów. Wystarczy zakupić odpowiednie soczewki jednodniowe i kilka sztuk trzymać zawsze w domu i ubierać na szczególne okazje lub w sytuacjach, w których okulary mogłyby się nie sprawdzić - wieczorne wyjścia ze znajomymi, wesela, basen, jazda na rowerze...

Wybierz swoje ulubione jednodniowe szkła kontaktowe w sklepie Kontaktowe.pl

Szeroki wybór soczewek kontaktowych jednodniowych sprawia, że mogą je nosić osoby z wrażliwymi oczami, z astygmatyzmem, z dużymi wadami wzroku, presbyopią lub chcące zmienić na chwilę kolor oczu - wystarczy wybrać soczewki 1 Day Acuvue TruEye (Johnson&Johnson) soczewki jednodniowe toryczne Soflens Daily Disposable for Astigmatism (Bausch&Lomb) lub soczewki Dailies Aqua Comfort Plus (Alcon), soczewki progresywne Dailies AquaComfort Plus Multifocal (Alcon) lub soczewki kolorowe Freshlook Illuminate One Day (Alcon). Wszystkie te soczewki znajdziesz w naszym sklepie.

Soczewki kontaktowe jednodniowe występują najczęściej w opakowaniach 30-sztukowych lub 90-sztukowych, czyli kupując 2 opakowania soczewek jednodniowych, możemy liczyć na to, że starczą nam one, w zależności od wady wzroku (na obu oczach taka sama, na obu oczach inna, wada tylko na jednym oku), na miesiąc, dwa miesiące, trzy miesiąc, a nawet na pół roku.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom