Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Zestaw SoloCare Aqua  360ml + 90ml
  • Zestaw SoloCare Aqua  360ml + 90ml

Zestaw SoloCare Aqua 360ml + 90ml

Promocyjny zestaw SOLOCARE AQUA 360 ml + 90 ml. to unikatowe połączenie płynów, dzięki któremu zapewnisz odpowiednią pielęgnację soczewek niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz. Podręczny płyn o pojemności 90 ml zawsze możesz przy sobie.SOLOCARE AQUA 90 ml idealnie nadaje się do samolotu oraz podczas podróży.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 52,50 zł

11,67 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 52 punkty. Twój koszyk wyniesie 52 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,82 zł.

Ilość:
w magazynie

O Zestaw SoloCare Aqua 360ml + 90ml

Zestaw SOLOCARE AQUA 360 ml + 90 ml

Płyn SOLOCARE AQUA przeznaczony jest do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych (sylikonowo - hydrożelowych) bez konieczności czyszczenia. Tylko SOLOCARE AQUA zawiera unikatową formułę. W skład płynu wchodzi Sorbitol oraz rowitamina B5, które tworzą system HydroLock™ .Dzięki doskonale opracowanemu systemowi HydroLock, soczewki są odpowiednio nawilżone przez cały dzień. 
Pojemnik na soczewki z system MicroBlockc redukuje zanieczyszczenia. W pojemniku na soczewki zatopione są jony srebra, które oczyszczają soczewki z bakteryjnych zanieczyszczeń. Jony srebra mają działanie antybakteryjne. Doskonale niszczą grzyby oraz drobnoustroje. Produkt przeznaczony jest dla osób, które:
- przebywają w zadymionych lub zanieczyszczonych pomieszczeniach;
- spędzają dużo czasu w obiektach ogrzewanych oraz klimatyzowanych;
- pracują długo przed komputerem;

Parametry Zestaw SoloCare Aqua 360ml + 90ml

Opakowanie 1x 360 ml, 1 x 90 ml
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Solo Care
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania Płyn o pojemności 360 ml + 90 ml oraz 2 antybakteryjne pudełeczka na soczewki
Pojemność Zestawy
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Zestaw SoloCare Aqua 360ml + 90ml

Napisz swoją opinię

Zestaw SoloCare Aqua 360ml + 90ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także