Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
ReNu MultiPlus 2 x 360 ml + 120 ml

ReNu MultiPlus 2 x 360 ml + 120 ml

Zestaw płynów ReNu Multiplus zapewni Ci pielęgnację soczewek kontaktowych bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 75,99 zł

9,05 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 75 punkty. Twój koszyk wyniesie 75 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,88 zł.

Ilość:
w magazynie

O ReNu MultiPlus 2 x 360 ml + 120 ml

Dlaczego warto wybrać płyn ReNu MultiPlus?

Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek ReNu Multiplus to produkt firmy Bausch&Lomb. Pozwala na całościową pielęgnację soczewek, bez konieczności nabywania dodatkowych środków. Skutecznie usuwa bakterie oraz wszelkie zabrudzenia, w tym tłuszcze i osady białkowe. Za sprawą bardzo dobrych właściwości nawilżających preparat zwiększa komfort użytkowania soczewek.

Płyn do soczewek kontaktowych ReNu Multiplus zawiera aktywne składniki, takie jak hydranate (usuwa osady białkowe), poloksamina (usuwa tłuszcze i odpowiada za nawilżenie) czy dymed (środek eliminujący bakterie). Takie połączenie zapewnia skuteczne działanie w każdych warunkach i jednocześnie bezpieczeństwo naszych oczu, bez ryzyka podrażnień.

W zestawie znajdują się trzy płyny ReNu Multiplus: dwie duże butelki o pojemności 360 ml oraz jedna mniejsza o pojemności 120 ml. Taki zapas zapewni pielęgnację soczewek na długi czas. Produkt dostępny jest w naszym sklepie także w pojedynczych opakowaniach oraz innych zestawach promocyjnych.

Zalety ReNu MultiPlus

  • skuteczna dezynfekcja i usuwanie zanieczyszczeń
  • znakomite działanie nawilżające
  • pojemniczki na soczewki w komplecie

Parametry ReNu MultiPlus 2 x 360 ml + 120 ml

Opakowanie 2x360ml oraz 1x120 ml
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Renu
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania płyn do soczewek 2x 360 ml, płyn do soczewek 120 ml, 3 pojemniki na soczewki
Pojemność Zestawy

OPINIE O ReNu MultiPlus 2 x 360 ml + 120 ml

Ocena 

Paka

Mnie taka ilość płynu starcza na kwartał, w zestawie bardziej się opłaca

Napisz swoją opinię

ReNu MultiPlus 2 x 360 ml + 120 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także