Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Soczewki Air Optix Aqua 6 szt. + evo2lution soft 360 ml
  • Soczewki Air Optix Aqua 6 szt. + evo2lution soft 360 ml

Soczewki Air Optix Aqua 6 szt. + evo2lution soft 360ml

Moc
Krzywizna
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 94,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 94 punkty. Twój koszyk wyniesie 94 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 3,29 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna
w magazynie

O Soczewki Air Optix Aqua 6 szt. + evo2lution soft 360ml

Soczewki Air Optix Aqua 6 szt. + evo2lution soft  360 ml
 
Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua są najnowocześniejszymi szkłami kontaktowymi firmy Ciba Vision. Soczewki Air Optix Aqua to nowsza generacja popularnej soczewki Air optix (O2 Optix) do noszenia w trybie miesięcznym.

Są to silikonowo-hydrożelowe szkła kontaktowe z system nawilżającym AQUA, znacznie zwiększającym komfort noszenia szkieł. Unikalna substancja nawilżająca tworzy na powierzchni soczewki jedwabistą powłokę ułatwiającą mruganie.

Opatentowany materiał, z którego zbudowana jest soczewka miesięczna Air Optix Aqua Ciba Vision, pomaga utrzymać nawilżenie, minimalizując tempo odwodnienia. Dodatkowo zewnętrzna powłoka zwiększa odporność na odkładanie się osadów białkowych na powierzchni soczewki.

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua zapewniają Twoim oczom do 5 razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki hydrożelowe, dzięki temu oczy wyglądają zdrowo, oddychają. Twoje oczy, aby mogły być zdrowe i wypoczęte potrzebują tlenu. Air Optix zapewnia oczom ogromną ilość tlenu. 

Wielofunkcyjny płyn evo2lution soft  jest aseptycznym buforowanym płynem służącym do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. 

Za pomocą jednego płynu możesz uzyskać zwielokrotniony efekt świeżości i czystości oka, bez osadów, drobnoustrojów. Skuteczniejsze usuwanie osadów z powierzchni soczewki pozwala utrzymać świeżość jej noszenia przez cały dzień.

Evo2lution soft to rewolucja w pielęgnacji soczewek kontaktowych - płyn do soczewek, który odświeży Twoje spojrzenie na dłużej. Wymagaj od swojego płynu więcej.

UWAGA! Firma Alcon zmienia szatę graficzną opakowań soczewek.

Parametry Soczewki Air Optix Aqua 6 szt. + evo2lution soft 360ml

Zakres mocy od -0,25 D do -8,00 D co 0,25 D
od -8,50 D do -10,00 D co 0,50 D
od +0,25 D do +6,00 D co 0,25 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Air Optix
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność Zestawy
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Soczewki Air Optix Aqua 6 szt. + evo2lution soft 360ml

Napisz swoją opinię

Soczewki Air Optix Aqua 6 szt. + evo2lution soft 360ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także