Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
SOLO CARE AQUA 2 x 360 ml + 90 ml

SOLO CARE AQUA 2 x 360 ml + 90 ml

Praktyczny zestaw płynów SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml + 90 ml ułatwi Ci codzienną pielęgnację soczewek. Ponadto płyn o zawartości 90 ml jest bardzo poręczny i można go zabrać prawie wszędzie.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 77,99 zł

9,62 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 77 punkty. Twój koszyk wyniesie 77 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,70 zł.

Ilość:
w magazynie

O SOLO CARE AQUA 2 x 360 ml + 90 ml

Dlaczego warto wybrać płyn SOLO CARE AQUA?

Płyn SOLOCARE AQUA przeznaczony jest do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, również szkieł silikonowo-hydrożelowych nowej generacji. Preparat zawiera unikatową formułę nawilżającą. W skład płynu wchodzi sorbitol oraz prowitamina B5, które tworzą system HydroLock. Dzięki temu soczewki są odpowiednio nawilżone przez cały dzień i nie powodują dyskomfortu podczas noszenia. 

Pojemnik na soczewki z systemem MicroBlock redukuje zanieczyszczenia. W pojemniku zatopione są jony srebra, które mają działanie antybakteryjne. Doskonale niszczą także grzyby oraz drobnoustroje. Produkt przeznaczony jest dla osób, które: przebywają w zadymionych lub zanieczyszczonych pomieszczeniach, spędzają dużo czasu w obiektach ogrzewanych lub klimatyzowanych oraz pracują długo przed komputerem.

Zalety SOLO CARE AQUA

  • nadaje się do wszystkich miękkich soczewek
  • jest wielofunkcyjny: skutecznie czyści i nawilża
  • jest dostępny razem z pojemnikiem do soczewek
  • korzystna cena wielopaku

Parametry SOLO CARE AQUA 2 x 360 ml + 90 ml

Opakowanie 2 x 360 ml, 1 x 90 ml
Czas realizacji do 24 godzin
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 2 x 360 ml + 90 ml ml płynu w butelce oraz 3 antybakteryjne pudełeczka na soczewki
Pojemność Zestawy
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O SOLO CARE AQUA 2 x 360 ml + 90 ml

Napisz swoją opinię

SOLO CARE AQUA 2 x 360 ml + 90 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także