Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.

Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.

Szkła kontaktowe Air Optix Multifocal to soczewki progresywne, przy produkcji których zastosowano system nawilżający AQUA, a ich przepuszczalność tlenu  jest siedmiokrotnie wyższa od innych soczewek. Szkła kontaktowe odpowiedzialne są za ostrość widzenia przy zmieniających się odległościach - korekcja widzenia z bliska, jak i z daleka.

Addycja
Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

83,99 ?
83,49 ?
82,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 84,99 zł oszczędzasz 6,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 84 punkty. Twój koszyk wyniesie 84 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,94 zł.

90,99 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Ilość:
Addycja
Moc
Na zamówienie

O Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.

Soczewki Air Optix Aqua Multifocal 3 szt. 

Soczewki Air Optix Aqua Multifoca przeznaczone są dla osób z prezbiopią (starczowzrocznością), czyli dla tych osób po 40-tym roku życia, które zauważyły u siebie utratę zdolności ostrego widzenia położonych blisko przedmiotów. Zastosowanie soczewek progresywnych w pełni rozwiązuje ten problem – możemy liczyć zarówno na korekcję widzenia z bliska, jak i z daleka. Soczewki Air Optix Aqua Multifocal ułatwiają nam wiele czynności dnia codziennego, np. czytanie, pracę przy komputerze, jazdę samochodem itd.

Dlaczego warto wybrać właśnie soczewki Air Optix Aqua Multifocal, przede wszystkim cechują się one siedmiokrotnie wyższą przepuszczalnością tlenu niż tradycyjne soczewki, poza tym dzięki zastosowaniu systemu nawilżającego AQUA zapewniają nam całkowitą wygodę przez cały dzień. Soczewki wyprodukowano z innowacyjnego materiału Lotrafilcon B, który charakteryzuje się stosunkowo wysokim uwodnieniem.

Do soczewek polecamy płyn do soczewek evo2lution, który odświeża spojrzenie na dłużej, pielęgnuje oczy i soczewki.

UWAGA! Firma Alcon zmienia szatę graficzną opakowań soczewek.

Parametry Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.

Zakres mocy od -10,00 D do +6,00 D co 0,25 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek progresywne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 3 szt.
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Marka Air Optix
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.

Napisz swoją opinię

Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także