Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
 • Obniżka
Air Optix Aqua Multifocal 6szt.

Air Optix Aqua Multifocal 6szt.

Soczewki kontaktowe Air Optix Multifocal to rozwiązania progresywne, które wyprodukowano przy pomocy oryginalnego systemu nawilżającego AQUA. Multifokalne soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal odznaczają się bardzo wysokim parametrem odpowiedzialnym za przepuszczalność tlenu. Wyjątkowo krystaliczny obraz soczewki pozwala osiągnąć zaskakująco ostry obraz i w pełni profesjonalną korekcję.

Addycja
Moc
Krzywizna

Kupując więcej oszczędzasz:

153,99 ?
153,49 ?
152,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 154,99 zł oszczędzasz 6,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 154 punkty. Twój koszyk wyniesie 154 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 5,39 zł.

160,99 zł

25,83 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Addycja
Moc
Krzywizna
na zamówienie

O Air Optix Aqua Multifocal 6szt.

Soczewki multifokalne Air Optix Aqua Multifocal – idealna korekcja dla osób z prezbiopią

Progresywne soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal zostały stworzone z myślą o osobach z prezbiopią, nazywaną również starczowzrocznością. Jest to wada wzroku występująca najczęściej u osób powyżej 40 roku życia. Szkła multifokalne Air Optix idealnie korygują wadę i poprawiają ostrość widzenia z bliska jak i z dalekiej odległości. Korekcja wzroku jaką oferuje produkt firmy Johnson & Johnson skutecznie ułatwi życie wiele osobom podczas codziennych czynności takich jak bieganie, pracę przed komputerem czy czytanie książki.

Air Optix Aqua Multifocal – zawsze idealnie dotlenione oczy

Soczewki progresywne marki Air Optix Aqua Multifocal gwarantują nawet siedmiokrotnie wyższe dotlenienie oczu niż w podobnych rozwiązaniach kontaktologicznych dostępnych obecnie na rynku. Wszystko dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie silikonowo – hydrożelowego materiału Lotrafilcon B idealnie przepuszczającego tlen do oczu. Dzięki temu ludzkie oczy są idealnie dotlenione, przez co nie odczuwają trudów dnia codziennego nawet po wielu godzinach noszenia soczewki. Wielu klientów zwraca uwagę na fakt, że dzięki soczewkom Air Optix Aqua Multifocal ich oczy posiadają zdrowy wygląd bez niepożądanych zaczerwienień.

Wysokie nawilżenie Air Optix Aqua Multifocal – poczuj pełen komfort noszenia soczewek progresywnych

Zastosowanie wyjątkowego systemu AQUA podczas produkcji soczewek firmy Johnson and Johnson umożliwia na optymalne nawilżenie materiału silikonowo – hydrożelowego. Dzięki temu nasze oczy mogą poczuć wyjątkowy komfort podczas jej noszenia nawet przez wiele godzin od założenia soczewki.

Multifokalne soczewki Air Optix Aqua Multifocal – pełne bezpieczeństwo i ochrona przed promieniami UV

Materiał silikonowo – hydrożelowy soczewki Air Optix Aqua Multifocal skutecznie uniemożliwia osadzaniu się na jej powierzchni wszelkich zabrudzeń i bakterii. Dzięki bardzo cieniutkim ściankom soczewki oczy nie czują jej podczas całego dnia noszenia, a nasze powieki nie ocierająo jej powierzchnię. Warto też wspomnieć o fakcie, że soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal są wyposażone w bardzo dobrej jakości filtry UV pomagające zabezpieczyć nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słońca.

Szkła progresywne Air Optix Aqua Multifocal zapewniają:

  • Idealną korekcję wzroku dla osób z prezbiopią zwaną również starczowzrocznością.
  • Nawet siedmiokrotnie wyższe dotlenienie oczu niż w podobnych produktach dostępnych na rynku skierowanych dla osób z prezbiopią, dzięki czemu przekrwione i zmęczone oczy nie będą już stanowiły dla Ciebie problemu.
  • Bardzo wysokie nawilżenie materiału silikonowo – hydrożelowego.
  • Wysoką ochronę przed bakteriami i wszelkimi zanieczyszczeniami, co podwyższy higienę noszenia soczewki.
  • Wysokiej jakości filtry UV pomagające zabezpieczyć oczy przed szkodliwym promieniowaniem.
Pamiętaj, że najlepsze efekty korekcji wzroku i najwyższy komfort noszenia soczewek możesz osiągnąć dzięki stosowaniu wielofunkcyjnych płynów do soczewek. U nas dostaniesz zarówno płyn SoloCare Aqua, Evo2Lution, jak i inne znane płyny do soczewek dostępne na rynku. U nas zawsze niska cena.

Szukasz mniejszego opakowania? U nas znajdziesz także mniejsze opakowanie Air Optix Aqua Multifocal 3szt.

UWAGA! Firma Alcon zmienia szatę graficzną opakowań soczewek.

Parametry Air Optix Aqua Multifocal 6szt.

Zakres mocy od -10,00 do +6,00 dioptrii co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek progresywne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Marka Air Optix
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Air Optix Aqua Multifocal 6szt.

Napisz swoją opinię

Air Optix Aqua Multifocal 6szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także