Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Biofinity Energys 3 szt.

Biofinity Energys 3 szt.

Miesięczne soczewki kontaktowe Biofinity Energys dla użytkowników komputerów i smartfonów. Specjalna konstrukcja pomaga chronić przed cyfrowym zmęczeniem wzroku.

Opakowanie zawiera 3 sztuki soczewek.
2 opakowania wystarczą na 3 miesiące użytkowania.

Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji od 5 do 7 dni roboczych
Rekomendowane produkty

Cena: 69,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 69 punkty. Twój koszyk wyniesie 69 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,73 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
na zamówienie

O Biofinity Energys 3 szt.

Dlaczego warto wybrać soczewki Biofinity Energys?

Soczewki Biofinity Energys - nowość od CooperVision. Są to miesięczne szkła kontaktowe, które powstały na bazie popularnych soczewek Biofinity. Ich cechą wyróżniającą jest konstrukcja Digital Zone Optics™ - przednia powierzchnia soczewki powstała poprzez nałożenie wielu asferycznych powierzchni w całym obszarze strefy optycznej. W praktyce oznacza to, że soczewki Biofinity Energys pomagają zmniejszyć obciążenie akomodacyjne wzroku związane z długotrwałym patrzeniem na ekran. Dzięki temu użytkownicy komputerów mogą cieszyć się większym komfortem podczas pracy oraz przerzucania wzroku między różnymi urządzeniami, a także na dal.

Biofinity Energys zostały wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego o nazwie Comfilcon A. Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu na poziomie 160 Dk/t, co dodatkowo zwiększa komfort podczas pracy przy komputerze oraz zapewnia zdrowy wygląd oczu. Uwodnienie soczewek Biofinity Energys wynosi 48%, a dzięki technologii AQUAFORM mają one zdolność przyciągania cząsteczek wody, co gwarantuje nawilżenie na bardzo dobrym poziomie. Powierzchnia soczewek Biofinity Energys jest wyjątkowo gładka i właściwie niewyczuwalna dla oka.

Szkła kontaktowe Biofinity Energys, podobnie jak inne soczewki marki Biofinity, można nosić zarówno w trybie dziennym, jak i ciągłym (czyli nawet do 30 dni i 29 nocy bez zdejmowania). Soczewki dostępne są również w opakowaniu 6 szt.

Zalety Biofinity Energys

  • konstrukcja Digital Zone Optics™
  • komfort podczas pracy przy komputerze
  • wysoka tlenotransmisyjność
  • wysoka zawartość wody
  • możliwość noszenia całodobowego

Dla kogo?

  • dla osób szukających soczewek przepuszczających tlen i dobrze nawilżonych
  • dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranem komputera lub smartfona
  • dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością

Zasady pielęgnacji

Biofinity Energys noszone w trybie dziennym wymagają odpowiedniej pielęgnacji, tak jak inne soczewki miesięczne. Z pewnością przyda się do tego wielofunkcyjny płyn do soczewek np. evO2lution soft. Możliwe jest również ich noszenie bez zdejmowania przez cały miesiąc - wtedy nie wymagają codziennego czyszczenia (chociaż zaleca się je wyczyścić raz na jakiś czas).

Parametry Biofinity Energys 3 szt.

Zakres mocy od +0.25 D do +6.00 D co 0.25 D
od +6.50 D do +8.00 D co 0.50 D
od –0.25 D do –6.00 D co 0.25 D
od –6.50 D do –12.00 D co 0.50 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 3 szt.
Czas realizacji od 5 do 7 dni roboczych
Marka Biofinity
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Biofinity Energys 3 szt.

Ocena 

Polecam

Bardzo dobre soczewki do komputera

Ocena 

Enenrgys

Cieszę się że macie te soczewki w swojej ofercie, testowalam je już wcześniej i byłam bardzo zadowolna

Napisz swoją opinię

Biofinity Energys 3 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także