Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Biofinity 3 szt.

Biofinity 3 szt.

Soczewki kontaktowe Biofinity to szkła miesięczne przy produkcji, których została zastosowana zaawansowana technologia AQUAFORM gwarantująca wysokie nawilżenie. Szkła Biofinity cechuje wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu, zapewniający komfort i optymalne nawilżenie ludzkim oczom. Soczewki możemy nosić w dzień i w nocy bez konieczności ich zdejmowania.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

43,99 ?
43,49 ?
42,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 44,99 zł

16,99 zł za 1 szt.

Kupując ten produkt możesz otrzymać 44 punkty. Twój koszyk wyniesie 44 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,54 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
na zamówienie

O soczewkach kontaktowych Biofinity 3 szt.

Soczewki Biofinity 3 szt. CooperVision

Soczewki miesięczne Biofinity oferowane przez firmę CooperVision to soczewki najnowszej generacji wyprodukowane dzięki technolgii AQUAFORM.

Technologia AQUAFORM przyciąga i wiąże molekuły wody, co daje efekt równomiernego zwilżenia materiału soczewki. Zastosowanie monomeru silikonu decyduje o tym, że soczewki te bardzo dobrze przepuszczają tlen, jednocześnie utrzymując długotrwale nawilżenie.

Soczewki Biofinity są gładkie, łatwo można je zarówno założyć, jak i zdjąć. Manipulowane soczewkami jest tym łatwiejsze, że zostały one zabarwione na niebiesko. Do tego są bardzo elastyczne, na co dzień praktycznie nieodczuwalne na oku. Wybierając soczewki Biofinity, mamy pewność, że nasze oczy pozostaną zdrowe, a rogówka biała.

Soczewki możemy nosić w trybie dziennym oraz ciągłym (do 29 nocy)
Do soczewek polecamy płyn do soczewek evo2lution, który odświeża spojrzenie na dłużej, pielęgnuje oczy i soczewki.

Parametry soczewek Biofinity 3 szt.

Zakres mocy od +0.25 D do +6.00 D co 0.25 D
od +6.50 D do +8.00 D co 0.50 D
od –0.25 D do –6.00 D co 0.25 D
od –6.50 D do –12.00 D co 0.50 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 3 szt.
Czas realizacji od 1 do 7 dni roboczych
Marka Biofinity
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Biofinity 3 szt.

Napisz swoją opinię

Biofinity 3 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także