Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
PureVision BC 8.3 6szt.

PureVision BC 8.3 6szt.

Miesięczne szkła kontaktowe PureVision polecane są przede wszystkim osobom aktywnych oraz spędzającym dużo czasu przed ekranem komputera.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

105,99 ?
105,49 ?
104,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 106,99 zł oszczędzasz 8,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 106 punkty. Twój koszyk wyniesie 106 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 3,71 zł.

114,99 zł

17,05 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
na zamówienie

O PureVision BC 8.3 6szt.

Soczewki PureVision BC 8.3 6szt. Bausch&Lomb

Soczewki PureVision to miesięczne szkła kontaktowe wykonane z materiału sylikonowo- hydrożelowego. Zostały zaprojektowane w ten sposób aby zapewnić doskonałe widzenie przez 30 dni użytkowania. Dzięki innowacyjnej technologi szkła kontaktowe PureVision możemy nosić w trybie dziennym oraz w ciągłym do 30 dni.

Firma Bausch&Lomb zaprojektowała soczewki PureVision z myślą o osobach aktywnych. Doskonale sprawdzają się podczas jazdy samochodem, oraz podczas długiej pracy przed ekranem komputerowym.

Dzięki Peroformie – czyli unikalnemu procesowi obróbki powierzchni soczewki, złogi białka oraz lipidów nie odkładają się dzięki czemu soczewka jest czysta oraz gładka.

Soczewki PureVision zostały zaprojektowane w ten sposób aby skorygować aberrację sferyczną, w rezultacie kształty oraz kontury nie ulegają rozmyciu. Bardzo wysoka tlenotransmisyjność zapewnia odpowiedni (naturalny) dopływ tlenu do naszych oczu. W rezultacie oczy są w odpowiedni sposób dotlenione oraz nie ulegają przekrwieniu.

Parametry PureVision BC 8.3 6szt.

Zakres mocy od -0,25D do -6,00D co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,3 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji od 1 do 7 dni roboczych
Marka Pure Vision
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O PureVision BC 8.3 6szt.

Napisz swoją opinię

PureVision BC 8.3 6szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także