Obniżka! Soflens 38 6 szt. Zobacz większe

Soflens 38 6 szt.

Nowy produkt

Soczewki kontaktowe Soflens 38 to sprawdzony produkt, doceniany przez użytkowników szkieł kontaktowych od wielu lat. Wyjątkowo mocny materiał Soflens 38, o dość wysokim 38% uwodnieniu, znacząco podnosi komfort użycia soczewki nawet w cyklu przedłużonym. Szkła korekcyjne Bausch&Lomb, potentata w świecie kontaktologii, to renomowany produkt spełniający wszelkie wymogi nowoczesnych soczewek.

Więcej szczegółów

3154 Przedmioty

w magazynie

Kupując więcej oszczędzasz:

58,99 zł ?
58,49 zł ?
57,99 zł ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?

Kupując ten produkt możesz zebrać 59 punkty. Twój koszyk wyniesie 59 punktów i może być przekształcona w kupon z 1,77 zł.


Cena:59,99 zł

oszczędzasz 0,64 zł

60,63 zł brutto

10,68 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna

Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Wymagane
Krzywizna    * Wymagane
  
Ilość:

Opis

Zakres mocy od +0.50 D do + 4.00 D co 0.25 D
od –0.50 D do – 5.00 D co 0.25 D
od –5.50 D do – 9.00 D co 0.50 D
Krzywizna (BC) 8,4mm ; 8,7mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Soflens
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

Więcej informacji

Soczewki kontaktowe Soflens 38 – komfortowa korekcja Twojego wzroku

Soczewki Soflens swoją popularność zawdzięczają bardzo dobrej korekcji wzroku zarówno do dali, jak i do bliży. Jednocześnie oferują one użytkownikom niespotykany komfort oraz krystaliczną jakość obrazu. Podczas produkcji soczewki Soflens 38 użyto metody tłoczenia oraz technologii Reverse Process III, która jest połączeniem obróbki skrawaniem i odlewu wirowego.

Soczewka jest stworzona przy pomocy materiału hydrożelowego Polymacon, bardzo dobrze transmitującego tlen do oka oraz odpowiednio zatrzymującego nawilżenie. Dzięki temu zdecydowana większość użytkowników chwali szkła kontaktowe Bausch & Lomb wskazując na fakt, iż jest ona bardzo wygodna i praktycznie niewyczuwalna dla oka podczas noszenia.

Soczewki kontaktowe Bausch – krystaliczna jakość obrazu oraz łatwe zakładanie

Wysokie parametry, jakie przedstawiają soczewki kontaktowe Soflens pozwalają użytkownikom cieszyć się wyjątkowo ostrym obrazem, rewelacyjnie przestawiającym wszelkie szczegóły otoczenia. Warto też wspomnieć, że soczewki Soflens 38 dobrze współpracują podczas ich zakładania i zdejmowania, co zawdzięczają swojej unikalnej konstrukcji.

Soczewki Bausch and Lomb Soflens - higiena gwarantująca świeże spojrzenie przez cały dzień

Soczewki kontaktowe producenta Bausch and Lomb są produktem wyjątkowo odpornym na zabrudzenia i osadzanie się różnego rodzaju bakterii i wirusów. Dzięki temu nasze oczy pozostają świeże nawet, jeżeli zdarzy się nam ich noszenie w tzw. trybie przedłużonym. Dlatego Soflens 38 to bardzo dobry wybór dla osób, które często pracują do późna lub pragną się cieszyć dobrą korekcją wzroku podczas różnych dodatkowych aktywności.

Na temat soczewki Soflens 38 opinie użytkowników są jednoznaczne. Wynika z nich, że jest to produkt niezwykle wygodny i całkowicie bezpieczny, dzięki czemu można ją polecić zarówno osobom noszącym szkła kontaktowe od lat, jak i początkującym „soczewkowcom”.

Co zyskasz decydując się na miesięczne soczewki Soflens 38?

  • Wysoki komfort noszenia soczewki, nawet jeżeli zdarza Ci się używać jej w trybie przedłużonym.
  • Brak efektu przekrwionych, a co za tym idzie zmęczonych oczu pod koniec dnia.
  • Wygodę zakładania i zdejmowania szkieł kontaktowych, dzięki zastosowaniu unikalnego profilu soczewki.
  • Wyjątkową ostrość obrazu, dzięki której nie ominie Cię żaden szczegół.
  • Bardzo wysoką higienę noszenia i soczewkę odporną na zabrudzenia i osadzanie się różnych bakterii.
  • Profesjonalną korekcję wzroku, odpowiednią dla osób z krótkowzrocznością, jak i z dalekowzrocznością.

Dla bardziej komfortowego i bezpiecznego noszenia soczewek Soflens 38, polecamy ich czyszczenie przy pomocy wielofunkcyjnego płynu do pielęgnacji soczewek Evo2Lution dostępnego również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Opinie

Brak opinii .

Napisać opinię

Soflens 38 6 szt.

Soflens 38 6 szt.

Soczewki kontaktowe Soflens 38 to sprawdzony produkt, doceniany przez użytkowników szkieł kontaktowych od wielu lat. Wyjątkowo mocny materiał Soflens 38, o dość wysokim 38% uwodnieniu, znacząco podnosi komfort użycia soczewki nawet w cyklu przedłużonym. Szkła korekcyjne Bausch&Lomb, potentata w świecie kontaktologii, to renomowany produkt spełniający wszelkie wymogi nowoczesnych soczewek.

Produkty powiązane

Polecane produkty evo2lution

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom