Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
PureVision BC 8.6 6szt.

PureVision BC 8.6 6szt.

Szkła kontaktowe PureVision to soczewki miesięczne, które możemy nosić w dzień i w nocy bez konieczności ich zdejmowania. Soczewki charakteryzują się wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenu oraz materiałem odpornym na wysychanie. Szkła kontaktowe gwarantują nam dobrą jakość widzenia oraz całodzienny komfort.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

68,99 ?
68,49 ?
67,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 69,99 zł oszczędzasz 7,50 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 69 punkty. Twój koszyk wyniesie 69 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,42 zł.

77,49 zł

12,18 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od -0,25D do -6,00D co 0,25D
od -6,50D do -12,00D co 0,50D
od 0,00D do +6,00D co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Pure Vision
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Soczewki kontaktowe PureVision Bausch&Lomb

Miesięczne soczewki PureVision firmy Bausch&Lomb polecane są przede wszystkim osobom aktywnym, spędzających dużo czasu przed komputerem czy telewizorem. Przy produkcji soczewek zastosowano nowoczesną technologię AerGel , co w praktyce oznacza, że soczewki wykonano z wysokiej jakości materiału silikonowo-hydrożelowego. Materiał ten jest odporny na odwodnienie i w dodatku cechuje się wysoką przepuszczalnością tlenu - nawet kilkukrotnie większą przepuszczalnością tlenu niż tradycyjne dostępne na rynku soczewki wykonane z materiału hydrożelowego.

Soczewki PureVision gwarantują nam doskonałą ostrość widzenia i pełen komfort w każdej sytuacji. Decydując się na te szkła kontaktowe możemy być pewni, że nasze oczy pozostaną zdrowe i nie będą skłonne do zaczerwienienia.Należy jeszcze podkreślić, że soczewki te możemy nosić nie tylko w trybie dziennym, ale także elastycznym i ciągłym (czyli bez zdejmowania ich przez całe 30 dni).

Do soczewek polecamy płyn do soczewek evo2lution, który odświeża spojrzenie na dłużej, pielęgnuje oczy i soczewki.

WAGA
Możliwy dłuższy termin realizacji dla poszczególnych mocy :
+6,00
+5,00
+4,50
+4,00
+3,50
+2,50
+1,00
+0,25
-0,25

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PureVision 6szt. BC 8.6- wyprzedaż

Soczewki PureVision zapewniają wyjątkowy komfort, doskonałą ostrość widzenia, a wysoka przepuszczalność dla tlenu (Dk/t=110) sprzyja utrzymaniu doskonałego stanu zdrowia oka.

UWAGA! Wszystkie dostępne moce oraz ilości dostępnych opakowań podano w poniższej liście.

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu