Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
MyDay 30 szt.

MyDay 30 szt.

Soczewki MyDay to nowy innowacyjny produkt, który został wprowadzony na rynek przez firmę CooperVision.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

77,99 ?
77,49 ?
76,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 78,99 zł oszczędzasz 4,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 78 punkty. Twój koszyk wyniesie 78 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,73 zł.

82,99 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
na zamówienie

O soczewkach kontaktowych MyDay 30 szt.

Jednodniowe szkła kontaktowe MyDay 30 szt. CooperVision

MyDay spośród innych soczewek kontaktowych wyróżniają się łatwiejszym zakładaniem oraz zdejmowaniem . Soczewki są niewyczuwalne podczas noszenia nawet przez cały dzień. MyDay posiadają ultra gładką powierzchnię, natomiast krawędź szkła jest zaokrąglona. Taka konstrukcja soczewki minimalizuje tarcie a powieka może swobodnie przesuwać się nad soczewką.

Soczewki MyDay cechują się wysoką tlenołprzepuszczalnością, optymalną zawartością wody oraz optymalnym modułem sztywności . Zapewniają wysoki komfort podczas noszenia, dodatkowo zostały wzbogacone w filtr przeciwsłoneczny, który chroni nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV.

W porównaniu do innych jednodniowych soczewek MyDay posiadają mniej silikonu a co za tym idzie soczewki są idealnie nawilżone przez cały dzień. Nowa innowacyjna technologia Smart Silicone umożliwia na lepszy oraz łatwiejszy przepływ tlenu do rogówki. Oczy są odpowiednio dotlenione, a co za tym idzie zaczerwienienia zostają zredukowane.

Parametry soczewek MyDay 30 szt.

Zakres mocy od -1 0,00 D do -6,50 D co 0,50 D
od -6,00 D do -0,25 D co 0,25 D
od +0,25 D do +5,00 D co 0,25 D
od +5,50 D do +6,00 D co 0,50 D
Krzywizna (BC) 8,4 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji od 7 do 10 dni roboczych
Marka MyDay
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O MyDay 30 szt.

Napisz swoją opinię

MyDay 30 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także