Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Miru 1day  Flat Pack 30 szt.

Miru 1day Flat Pack 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Miru 1day Menicon Flat Pack maja zaledwie 1 mm grubości. Japońskie soczewki Miru 1day Menicon Flat Pack zostały zaprojektowane aby zminimalizować dotykanie soczewki. Zmniejszając tym samym ryzyko zakażenia jej bakteriemiami.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

98,99 ?
98,49 ?
97,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 99,99 zł oszczędzasz 3,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 99 punkty. Twój koszyk wyniesie 99 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 3,47 zł.

102,99 zł

3,33 zł za 1 szt.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
w magazynie

O Miru 1day Flat Pack 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Miru 1day Menicon Flat Pack 30 szt.

Blister o grubości 1 mm został stworzony z unikalnej i miękkiej folii , dzięki czemu otwarcie blistra jest łatwiejsze. W blistrach umieszczono optymalną ilość soli fizjologicznej, tak aby zapewnić idealne nawilżenie soczewki.

Soczewki Miru zostały zaprojektowane tak aby zmniejszyć ryzyko zanieczyszczenia wewnętrznej powierzchni soczewki.
Po otworzeniu opakowania zewnętrzna część soczewki jest zawsze skierowana ku górze. Dzięki czemu została wyeliminowana możliwość, dotykania wewnętrznej części szkła kontaktowego. Zmniejszając tym samym możliwość dostania się bakterii oraz tłuszczy pomiędzy powierzchnię oka a soczewkę.
Soczewki Miru zostały wykonane z materiału hydrożelowego. Polimer w naturalny sposób przyciąga cząsteczki wody, tak aby zapewnić idealne nawilżenie.
Nowa technologia CENTRAFORM™ to unikatowy proces odlewu i polimeryzacji soczewki. Dzięki temu procesowi krawędź soczewki jest gładsza, pomaga to zredukować tarcie podczas mrugania.

Parametry Miru 1day Flat Pack 30 szt.

Zakres mocy od +0,50 D do +4,00 D co 0.25 D
od -0,50 D do -6,00 D co 0,25 D
od -6,50 D do -10,00 D co 0,50 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Miru

OPINIE O Miru 1day Flat Pack 30 szt.

Napisz swoją opinię

Miru 1day Flat Pack 30 szt.

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Miru 1day Flat Pack 30 szt. NA BLOGU

Zobacz także