Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Miru 1day UpSide 30 szt.

Miru 1day UpSide 30 szt.

Jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe japońskiej firmy Menicon, w których zastosowano technologię SmartTouch™. Połączenie wygody i jeszcze wyższego poziom higieny.

Opakowanie zawiera 30 sztuk soczewek i wystarcza na 15 dni użytkowania.

Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji od 7 do 14 dni roboczych
Rekomendowane produkty

Cena: 89,90 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 89 punkty. Twój koszyk wyniesie 89 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,23 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc

O Miru 1day UpSide 30 szt.

Dlaczego warto wybrać soczewki Miru 1day UpSide?

Miru 1day UpSide to wyjątkowe soczewki, które wprowadziła na rynek japońska firma Menicon. Są to jednodniowe szkła kontaktowe, a więc najwygodniejsze w użyciu i niewymagajace czyszczenia. Wyróżniają się doskonałymi właściwościami, które pozytywnie wpływają na komfort noszenia. Zostały wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego Midafilcon A o niskim module sztywności, co upodabnia je soczewek hydrożelowych.

Soczewki Miru 1day UpSide mają zawartość wody na poziomie 56%. Tak wysokie uwodnienie jest rzadko spotykane w soczewkach z dodatkiem silikonu i przekłada się na lepsze nawilżenie. Szkła kontaktowe Miru 1day UpSide mają również optymalny poziom przepuszczalności tlenu, który wynosi 91 Dk/t, czyli nawet do 3 razy więcej niż popularne soczewki hydrożelowe. Z kolei technologia obróbki NanoGloss™ Pro umożliwiła otrzymanie niezwykle gładkiej powierzchni, ograniczającej tarcie podczas mrugania.

Soczewki Miru 1day UpSide są unikatowym produktem na rynku. Dzięki innowacyjnej  technologii SmartTouch™ zakładanie szkieł kontaktowych jeszcze nigdy nie było tak bezproblemowe. Soczewki są umieszczone w specjalnie zaprojektowanym blistrze, dzięki któremu po otwarciu są zawsze ustawione zewnętrzną stroną do góry. Oznacza to łatwiejsze, szybsze i bardziej higieniczne zakładanie, ponieważ nie musimy dotykać wewnętrznej strony soczewki i niepotrzebnie narażać jej na zanieczyszczenie.

Zalety Miru 1day UpSide

  • skuteczna korekcja wzroku
  • wysokie uwodnienie
  • dobra transmisja tlenu
  • technologia SmartTouch
  • brak konieczności pielęgnacji
  • gładka powierzchnia

Dla kogo?

  • dla osób z krótkowzrocznością
  • dla zwolenników wygodnych rozwiązań
  • dla osób szukających nowoczesnych soczewek jednodniowych

Pielęgnacja

Miru 1day UpSide to soczewki jednodniowe, dlatego nie wymagają czyszczenia - zużytą parę należy po prostu wyrzucić do kosza.

Parametry Miru 1day UpSide 30 szt.

Zakres mocy od -0,25 do -6,00 D co 0,25 D
od -6,50 do -10,00 D co 0,50 D
Krzywizna (BC) 8,4 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji od 7 do 14 dni roboczych
Marka Miru
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Miru 1day UpSide 30 szt.

Napisz swoją opinię

Miru 1day UpSide 30 szt.

Napisz swoją opinię