Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Air Optix Aqua 3 szt.

Air Optix Aqua 3 szt.

UWAGA! Prosimy o potwierdzenie dostępności mocy.

Szkła kontaktowe Air Optix Aqua to soczewki miesięczne, które posiadają dodatkowy system nawilżający AQUA. Pomaga on utrzymać nawilżenie minimalizując tempo odwodnienia. Soczewki możemy nosić zarówno w dzień i w nocy bez konieczności ich zdejmowania.

Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 53,99 zł oszczędzasz 4,75 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 53 punkty. Twój koszyk wyniesie 53 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,86 zł.

58,74 zł

18,39 zł za 1 szt.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
w magazynie

O Air Optix Aqua 3 szt.

Soczewki Air Optix Aqua 3 szt.

Soczewki miesięczne Air Optix polecane są pacjentom szukających zdrowych soczewek do noszenia w trybie dziennym z możliwością okazjonalnego spania - do 6 nocy .
Dzięki asferycznej powierzchni wewnętrznej doskonale dopasowują się u większości osób. Materiał silikonowo-hydrożelowy zaopatrzony jest w dodatkowy system nawilżający AQUA, co zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz komfort.

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua dostarczają naszym oczom do 5 razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki hydrożelowe – nasze oczy będą dzięki temu wyglądały bardzo zdrowo. Warto podkreślić, że oddychające soczewki Air Optix Aqua możemy bez przeszkód nosić również podczas snu. Do soczewek polecamy płyn do soczewek evo2lution, który odświeża spojrzenie na dłużej, pielęgnuje oczy i soczewki.

UWAGA! Firma Alcon zmienia szatę graficzną opakowań soczewek.

Parametry Air Optix Aqua 3 szt.

Zakres mocy od -0,25D do -8,00D co 0,25D
od -8,50D do -10,00D co 0,50D
od +0,25D do +6,00D co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 3 szt.
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Air Optix Aqua 3 szt.

Napisz swoją opinię

Air Optix Aqua 3 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także