Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Acuvue Advance 6 szt.  BC 8.3

Acuvue Advance 6 szt. BC 8.3

Szkła kontaktowe Acuvue Advance to soczewki dwutygodniowe o wysokim stopniu uwodnienia, co sprawia, iż nasze oczy są czyste i nawilżone. Soczewki mają wbudowany filtr UV chroniąc nasze oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

-5,00 ?
-5,50 ?
-6,00 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 0,00 zł

Brak punktów za ten produkt.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
Dostępny produkt z innymi opcjami

OPIS
Zakres mocy produkt dostępny do wyczerpania zapasów, produkcja zakończona w grudniu 2015
Krzywizna (BC) 8,3
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia dwutygodniowe
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Acuvue
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Advance przeznaczone są dla osób, które dotychczas miały problemy z długotrwałym noszeniem soczewek . Soczewki zalecane są do noszenia w trybie dziennym, jak i przedłużonym (bez zdejmowania na noc, przez 7 dni). Wykonano je z materiału zawierającego 47% wody, co więcej, zastosowano przy ich produkcji innowacyjną technologię HYDRACLEAR.

System HYDRACLEAR
to nowoczesna technologia przy produkcji soczewek, która umożliwia dodanie dużej ilości składnika nawilżającego do materiału. W wyniku użycia tej nowej generacji, soczewki są lepiej nawilżone. Przeznaczone szczególnie dla osób odczuwających suchość oczu.

Soczewki dostępne są do wyczerpania zapasów.

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Acuvue Advance 6 szt. BC 8,7

Szkła kontaktowe Acuvue Advance zalecane są dla osób, które mają problemy z długim noszeniem dotychczas używanych soczewek.

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu