Obniżka! 1 Day Acuvue TruEye 30 szt. Johnson&Johnson Zobacz większe

1 Day ACUVUE TruEye 30 szt.

Nowy produkt

Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue TruEye to bardzo dobry wybór dla osób, którym często zdarza się przenosić swoje szkła kontaktowe. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiału silikonowo-hydrożelowego Acuvue TruEye odznaczają się bardzo wysokim parametrem przepuszczalności tlenu (98%). Dodatkowo zastosowanie technologii HYDRACLEAR pomaga zachować bardzo dobre warunki uwodnienia soczewki.

Więcej szczegółów

9918 Przedmioty

w magazynie

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?

Kupując ten produkt możesz zebrać 81 punkty. Twój koszyk wyniesie 81 punktów i może być przekształcona w kupon z 2,43 zł.


Cena:81,99 zł

oszczędzasz 3,00 zł

84,99 zł brutto

2,60 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna

Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Wymagane
Krzywizna    * Wymagane
  
Ilość:

Podobne artykuły na blogu

Opis

Zakres mocy moce od +0,50 D do +6,00 D co 0,25
moce od -0,50 D do -6,00 D co 0,25
moce od -6,50 D do -12,00 D co 0,50
Krzywizna (BC) 8,5 mm; 9,0 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji 24h dla krzywizny 8,5mm oraz 14 dni roboczych dla krzywizny 9,00 mm.
Marka Acuvue
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

Więcej informacji

Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Trueye – niespotykana wygoda oczu przez cały dzień

Firma Johnson&Johnson już jakiś czas temu postanowiła stworzyć szkła kontaktowe, których parametry pozwoliłyby na ich noszenie nawet przez kilkanaście godzin od założenia. Priorytetem miał być przede wszystkim wyjątkowy komfort ich użytkowania oraz efekt świeżych oczu. Tak powstała jednodniowa soczewka kontaktowa 1 Day Acuvue Trueye, dzięki której udało się połączyć wysokie parametry nawilżenia i przepuszczalności tlenu. Stało się to możliwe dzięki połączeniu niezwykle wydajnego materiału silikonowo-hydrożelowego z technologią Hydraclear, odpowiedzialną za utrzymanie nawilżenia soczewki.

1 day Acuvue Trueye jednodniowe soczewki stworzone dla oczu aktywnych

1-day Acuvue Trueye to jednodniowe szkła kontaktowe, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Ich zalety z pewnością docenią osoby aktywne, potrzebujące doskonałej korekcji swojego wzroku, zarówno w czasie pracy, jak i podczas uprawiania swojej ulubionej dyscypliny sportu. Ponieważ soczewki Trueye to rozwiązania jednodniowe, nie trzeba się martwić o ich pielęgnację, a w razie potrzeby można szybko i bez problemu wymienić je na nowe.

Szkła Acuvue Trueye zostały wyposażone w praktyczne oznaczenia ułatwiające ich zakładanie, dzięki czemu ich codzienne użytkowanie staje się łatwe i szybkie. Takie zastosowanie sprawia, iż jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Trueye sprawdzą się idealnie w roli pierwszych szkieł korekcyjnych.

Pełna higiena i najlepsza ochrona przed promieniowaniem UV

Soczewki firmy Johnson&Johnson z uwagi na swój jednorazowy charakter odznaczają się niezwykłą higieną użycia, co zostało zauważone przez tysiące użytkowników na całym świecie. Dzięki użytej technologii produkcji jednodniowe soczewki Acuvue Trueye zapewniają również najwyższą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Acuvue Trueye to powszechny wybór wśród alergików, ceniących je za brak podrażnień, często występujących w przypadku aplikacji innych marek soczewek.

Co zyskasz wybierając jednodniowe soczewki Acuvue Trueye?

 • Niespotykany Komfort i Ostrość obrazu, nawet po kilkunastu godzinach od założenia soczewki.
 • Pełną Higienę podczas użytkowania szkieł kontaktowych.
 • Soczewki kontaktowe, których zakładanie jest proste i przyjemne, dzięki zastosowaniu praktycznego oznakowania.
 • Soczewki idealne dla alergików.
 • Szkła kontaktowe, które pomogą wam cieszyć się aktywnym trybem życia, idealne podczas jazdy na rowerze, pływania czy innych dyscyplin sportowych.
 • Soczewki pomagające chronić oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.
 • Profesjonalną korekcję wzroku zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów.
 • Pełną wygodę użytkowania. Dzięki jednodniowym soczewkom kontaktowym nie musisz przejmować się ich codzienną pielęgnacją. Po ich użyciu wystarczy je zdjąć i wyrzucić do śmieci, a w razie potrzeby założyć nową parę szkieł.

W naszym sklepie internetowym możesz też zakupić 1Day Acuvue TruEye 10szt. Zapraszamy.

Sprawdź również wpis na naszym blogu poświęcony zakładaniu i zdejmowaniu soczewek kontaktowych. Kliknij tutaj.

Opinie

Brak opinii .

Napisać opinię

1 Day ACUVUE TruEye 30 szt.

1 Day ACUVUE TruEye 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue TruEye to bardzo dobry wybór dla osób, którym często zdarza się przenosić swoje szkła kontaktowe. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiału silikonowo-hydrożelowego Acuvue TruEye odznaczają się bardzo wysokim parametrem przepuszczalności tlenu (98%). Dodatkowo zastosowanie technologii HYDRACLEAR pomaga zachować bardzo dobre warunki uwodnienia soczewki.

Produkty powiązane

Polecane produkty evo2lution

  Producenci

  Wspieramy karateków

  Pomagamy dzieciom