Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Zestaw startowy evo2lution
  • Zestaw startowy evo2lution

Zestaw startowy soczewki + płyn evO2lution

Zestaw próbny: soczewki evo2lution monthly lenses 2 szt. evo2lution soft 100 ml pojemnik na soczewki

Moc
Krzywizna
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 19,99 zł oszczędzasz 14,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 19 punkty. Twój koszyk wyniesie 19 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,67 zł.

33,99 zł

10,79 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od 0,50D do 6,00D co 0.25D
od -0,50D do -6,00 D co 0,25D
od -6,50D do -13,00D co 0,50D
Krzywizna (BC) 8.3 mm, 8.6 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 2 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Evo2lution
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Oferowane przez nas soczewki próbne to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Zapewniają oczom idealne nawilżenie oraz dostęp do tlenu, sprawiając tym samym, że widziany przez nas obraz jest krystalicznie czysty przez cały dzień. Szkła evo2lution należą do tych szczególnie komfortowych i bezpiecznych z racji wyjątkowej konstrukcji. Gładka obróbka ich powierzchni oraz unikalny profil krawędzi minimalizują współczynnik tarcia z powieką. Przyczyniają się także do niskiej adhezji bakteryjnej, a także do ochrony przed osadami tłuszczowymi oraz białkowymi. W efekcie nasze oczy nie są narażone na kontakt z drobnoustrojami oraz wynikające z niego infekcje.
Płyn evo2lution soft 100 ml to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek. Spełnia takie zadania jak dezynfekcja, czyszczenie, płukanie, nawilżanie oraz przechowywanie szkieł kontaktowych. Przeznaczony jest do codziennego użytku i w takiej pojemności wystarcza na mniej więcej miesiąc. Antybakteryjny pojemnik na soczewki zabezpiecza je przed wszelkimi zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Szkła kontaktowe musimy nocą przechowywać właśnie w tym pojemniczku wypełnionym płynem. Zestaw, który oferujemy, przeznaczony jest na miesiąc.

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw startowy soczewki + płyn evO2lution

Zestaw próbny: soczewki evo2lution monthly lenses 2 szt. evo2lution soft 100 ml pojemnik na soczewki

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu