Antybakteryjny pojemnik na Zobacz większe

Antybakteryjny pojemnik na soczewki

Nowy produkt

Antybakteryjny pojemnik na soczewki kontaktowe w połączeniu z płynem chroni nasze soczewki przed uszkodzeniami mechanicznymi i bakteriami.

Więcej szczegółów

1933 Przedmioty

na zamówienie

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk wyniesie 3 punktów i może być przekształcona w kupon z 0,09 zł.


Cena:3,99 zł

3,99 zł za 1 szt

Opis

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Inne
Typ pojemnik do miękkich soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

Więcej informacji

Antybakteryjny pojemnik na soczewki kontaktowe

Wysokiej jakości, estetyczny antybakteryjny pojemniczek na soczewki, który przyda się każdej osobie używającej szkieł kontaktowych o dłuższym niż jeden dzień terminie wymiany. Zaletą pojemnika jest fakt, że obie jego komory zostały oznaczone innymi kolorami bądź znaczkiem R-prawy, L-lewy. Dzięki temu zabiegowi na pewno nie pomylimy się przy aplikacji soczewek.

Pojemnik o właściwościach antybakteryjnych jest konieczny do prawidłowego przechowywania naszych soczewek. Tego typu pojemniczek nie tylko przeciwdziała rozwojowi kultur bakterii, ale także umożliwia nam przechowywanie soczewek w specjalnym płynie, a tym samym utrzymanie ich optymalnej wilgotności, profesjonalne czyszczenie i dokładną dezynfekcję.

Tylko przechowując soczewki kontaktowe w wysokiej jakości pojemnikach, mamy całkowitą pewność, że są one wystarczająco zabezpieczone przed wszelkiego typu zabrudzeniami oraz ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, które mogłoby uniemożliwić nam dalsze korzystanie z danej pary soczewek. Dostępne są tego samego typu pojemniki na soczewki w komplecie po 4 sztuki.Kolory pojemniczków mogą różnić się od przedstawionych na zdjęciu.

Opinie

Brak opinii .

Napisać opinię

Antybakteryjny pojemnik na soczewki

Antybakteryjny pojemnik na soczewki

Antybakteryjny pojemnik na soczewki kontaktowe w połączeniu z płynem chroni nasze soczewki przed uszkodzeniami mechanicznymi i bakteriami.

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom