Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • -4,00 zł
Hy-Care MPS 360ML

Hy-Care MPS 360ML

Płyn Hy-Care MPS 360ml to preparat wielofunkcyjny, przy produkcji którego zastosowano naturalne składniki, hialuronian występuje naturalnie w ludzkich łzach. Zapewnia świetne nawilżenie i komfort noszenia soczewek.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 25,99 zł oszczędzasz 4,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 25 punkty. Twój koszyk wyniesie 25 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,63 zł.

29,99 zł
Ilość:
na zamówienie

O Hy-Care MPS 360ML

Dlaczego warto wybrać płyn Płyn Hy-Care MPS 360ml?

Wielofunkcyjny, nowoczesny preparat Hy-Care MPS 360ml nadaje się znakomicie do regularnego czyszczenia, dezynfekcji oraz przechowywania soczewek kontaktowych. Płyn nie podrażnia oczu, jego pH zgodnie jest z pH ludzkich łez (pH 6,8–7,2). Preparat działa skutecznie, dokładnie czyszcząc i dezynfekując powierzchnię soczewki. Dezynfekcja przewyższa standardy ISO dzięki zawartości poliheksanidu, preparat jest skuteczny przeciwko szerokiemu spektrum bakterii i grzybów, zapewnia tym samym wyższe bezpieczeństwo użytkowania szkieł.

Płyn Hy-Care MPS zawiera substancję nawilżające takie jak hialuronian, jeden z najbardziej hydrofobowych molekuł, występujących naturalnie we łzach. Kwas hialuronowy pomaga także ustabilizować film łzowy i zminimalizować tarcie między soczewką a powierzchnią oka. Preparat nadaje się do stosowanie z wszystkimi miękkimi soczewkami kontaktowymi.

Zapewnia komfort dzięki któremu zapomnisz, że nosisz soczewki kontaktowe.

Preparat należy zużyć w przeciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Zalety Płyn Hy-Care MPS 360ml

  • zawiera hialuronian, naturalną substancję nawilżającą 
  • skutecznie dezynfekuje i jest łagodny dla oka
  • pH płynu zgodnie jest z  pH ludzkich łez (pH 6,8–7,2)
  • ma silne działanie antyseptyczne

Parametry Hy-Care MPS 360ML

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Hy-Care
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Pojemność 360 ml płynu

OPINIE O Hy-Care MPS 360ML

Napisz swoją opinię

Hy-Care MPS 360ML

Napisz swoją opinię

Zobacz także