evo2lution soft 100 ml Zobacz większe

evo2lution soft 100 ml

Nowy produkt

Płyn evo2lution soft  jest buforowanym płynem, który skutecznie usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek. Przeznaczony do dezynfekcji, nawilżenia, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, włączając soczewki kosmetyczne.

Więcej szczegółów

99830 Przedmioty

w magazynie

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?

Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punkty. Twój koszyk wyniesie 12 punktów i może być przekształcona w kupon z 0,36 zł.


Cena:12,99 zł

14,03 zł za 100 ml

Opis

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Evo2lution
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 100 ml płynu do soczewek
Pojemność 60 ml - 120 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

Więcej informacji

Płyn do soczewek evo2lution soft 100 ml

Wielofunkcyjny płyn evo2lution soft  jest aseptycznym buforowanym płynem służącym do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Dzięki evo2lution poczujesz świeżość tlenu na swoim oku. evo2lution to rewolucja wśród płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jeszcze lepsze czyszczenie soczewek i eliminowanie drobnoustrojów i osadów białkowych zapewnia największy poziom higieny soczewek, czyli zdrowsze oczy. W skład płynu wchodzą takie składniki jak :  EDTA, PVP, poloksamer, poliheksanid 0,0002% , dzięki tym składnikom oraz środkom usuwającym osady białkowe płyn evo2lution soft  nie tylko skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni soczewek, ale także dobrze je nawilża. Płyn do soczewek evo2lution zawiera tylko najpotrzebniejsze składniki gwarantujące czystość soczewek, nawilżenie oka i jej higienę.

 • dezynfekuje
 • czyści
 • płucze
 • nawilża
 • usuwa osady białkowe
 • pozwala przechowywać soczewkę.

Za pomocą jednego płynu możesz uzyskać zwielokrotniony efekt świeżości i czystości oka, bez osadów, drobnoustrojów. Skuteczniejsze usuwanie osadów z powierzchni soczewki pozwala utrzymać świeżość jej noszenia przez cały dzień.

Evo2lution soft to rewolucja w pielęgnacji soczewek kontaktowych - płyn do soczewek, który odświeży Twoje spojrzenie na dłużej. Wymagaj od swojego płynu więcej.  UWAGA Płyn sprzedawany jest bez pojemnika na soczewki i tekturowego opakowania.

Opinie

Super 
2017-07-18

plyn

płyn jest świetny, mała buteleczka praktyczna na wakacje

  Super 
  2017-03-22

  płyn evo

  Produkt dostałam w gratisie do dużego zamówienia, doskonale usuwa zanieczyszczenia. Byłam w szoku bo miałam wrażenie że na oczy założyłam nową parę soczewek. POLECAM!!!!

   Napisać opinię

   evo2lution soft 100 ml

   evo2lution soft 100 ml

   Płyn evo2lution soft  jest buforowanym płynem, który skutecznie usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek. Przeznaczony do dezynfekcji, nawilżenia, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, włączając soczewki kosmetyczne.

   Produkty powiązane

   Polecane produkty evo2lution

   Producenci

   Wspieramy karateków

   Pomagamy dzieciom

    
   Darmowa dostawa*
   do końca '17
   Kod: SKC17