Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn Complete RevitaLens 120 ml

Płyn Complete RevitaLens 120 ml

Płyn Complete RevitaLens to preparat przy produkcji, którego zastosowano system Complete. Płyn skutecznie usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 14,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 14 punkty. Twój koszyk wyniesie 14 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,49 zł.

Ilość:
w magazynie

O Płyn Complete RevitaLens 120 ml

Płyn Complete RevitaLens Multi-Purpose Disinfecting Solution 120 ml

Wielofunkcyjny płyn pielęgnujący Complete RevitaLens nadaje się do codziennego czyszczenia, płukania, dezynfekowania, nawilżania i oczywiście przechowywania soczewek miękkich dowolnego rodzaju – również nowoczesnych soczewek silikonowo – hydrożelowych. 

Płyn bazuje na skutecznym systemie COMPLETE, który odpowiada za efektywne usuwanie pojawiających się na powierzchni naszych soczewek osadów białkowych. Efektem regularnego stosowania preparatu jest wyraźnie większy komfort noszenia soczewek. Complete RevitaLens eliminuje 99,99& bakterii oraz grzybów, a także usuwa ponad 85% białek i osadów lipidowych z powierzchni soczewek.

Płyn dostępny jest w zestawie z wygodnym pudełeczkiem na soczewki. Preparat należy zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia opakowania. Dostępne są opakowania o większej pojemności – 360 ml.

Parametry Płyn Complete RevitaLens 120 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Complete RevitaLens
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 120 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 60 ml - 120 ml

OPINIE O Płyn Complete RevitaLens 120 ml

Napisz swoją opinię

Płyn Complete RevitaLens 120 ml

Napisz swoją opinię