Obniżka! evo2lution soft 360 ml Zobacz większe

Płyn evo2lution soft 360 ml

Nowy produkt

Płyn evo2lution soft to preparat nadający naszym oczom uczucie świeżości i nawilżenia. Skutecznie eliminuje osady białkowe i zanieczyszczenia z powierzchni soczewek.

Więcej szczegółów

99585 Przedmioty

w magazynie

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?

Kupując ten produkt możesz zebrać 23 punkty. Twój koszyk wyniesie 23 punktów i może być przekształcona w kupon z 0,69 zł.


Cena:23,99 zł

oszczędzasz 4,00 zł

27,99 zł brutto

6,66 zł za 100 ml

Opis

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Evo2lution
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 200 ml - 360 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

Więcej informacji

Płyn evo2lution soft 360 ml

Wielofunkcyjny płyn evo2lution soft jest aseptycznym buforowanym płynem służącym do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych włączając soczewki kosmetyczne.
W skład płynu wchodzą takie składniki jak :  EDTA, PVP, poloksamer, poliheksanid 0,0002% , dzięki tym składnikom oraz środkom usuwającym osady białkowe płyn evo2lution soft  nie tylko skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni soczewek, ale także dobrze je nawilża.
Dzięki evo2lution soft  poczujesz świeżość tlenu na swoim oku. evo2lution soft to rewolucja wśród płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jeszcze lepsze czyszczenie soczewek i eliminowanie drobnoustrojów i osadów białkowych zapewnia największy poziom higieny soczewek, czyli zdrowsze oczy.

Płyn do soczewek evo2lution soft zawiera tylko najpotrzebniejsze składniki gwarantujące czystość soczewek, ich dezynfekcję oraz zdrowie i nawilżenie oka, higienę soczewek. Jednocześnie formuła płynu evo2lution All in One pozwala na używanie tylko jednego produktu, który w jednym czasie:
- dezynfekuje
- czyści
- płucze
- nawilża
- usuwa osady białkowe
- pozwala przechowywać soczewkę.
Za pomocą jednego płynu możesz uzyskać zwielokrotniony efekt świeżości i czystości oka, bez osadów, drobnoustrojów. Skuteczniejsze usuwanie osadów z powierzchni soczewki pozwala utrzymać świeżość jej noszenia przez cały dzień. evo2lution soft to rewolucja w pielęgnacji soczewek kontaktowych - płyn do soczewek, który odświeży Twoje spojrzenie na dłużej. Wymagaj od swojego płynu więcej.

Opinie

Super 
2017-07-28

super płyn

płyn bardzo dobrze czyści soczewki i pozostawia je odpowiednio nawilżone.

  • 1 z 1 osób uznało tę recenzję pomocną.

Napisać opinię

Płyn evo2lution soft 360 ml

Płyn evo2lution soft 360 ml

Płyn evo2lution soft to preparat nadający naszym oczom uczucie świeżości i nawilżenia. Skutecznie eliminuje osady białkowe i zanieczyszczenia z powierzchni soczewek.

Produkty powiązane

Polecane produkty evo2lution

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom