Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
ReNu MPS 2 x 360 ml

ReNu MPS 2 x 360 ml

Zestaw 2 opakowań wielofunkcyjnego płynu ReNu MPS o wyjątkowo łagodnej formule. Preparat przeznaczony jest do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 75,98 zł

10,13 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 75 punkty. Twój koszyk wyniesie 75 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,88 zł.

Ilość:
w magazynie

O ReNu MPS 2 x 360 ml

Dlaczego warto wybrać płyn ReNu MPS?

Renu MPS przeznaczony jest dla użytkowników o wrażliwych oczach noszących miękkie soczewki kontaktowe. Niszczy szkodliwe drobnoustroje, które znajdują się na powierzchni soczewki. Receptura wielofunkcyjnego płynu Renu MPS została opracowana tak, aby dokładnie i delikatnie czyścić oraz dezynfekować miękkie soczewki kontaktowe, jednocześnie zapewniając odpowiednie nawilżenie.

Wielofunkcyjny płyn Renu MPS firmy Bausch&Lomb wskazany jest do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych (czyszczenia, płukania, przechowywania). W swoim składzie zawiera między innymi Dymed - składnik o wysokiej skuteczności dezynfekcji. Z kolei Polaksamina odpowiada za dokładne czyszczenie oraz nawilżenie soczewek, ponadto zwiększa komfort w trakcie ich użytkowania.

Renu MPS polecany jest w szczególności użytkownikom o wrażliwych oczach, skłonnych do alergii oraz uczuleń. Receptura płynu została specjalnie opracowana tak aby współgrać z naturalnymi łzami. W zestawie znajdują się 2 opakowania o pojemności 360 ml. W naszym sklepie dostępne są także pojedyncze opakowania.

Zalety ReNu MPS

  • skuteczne oczyszczanie i nawilżanie szkieł kontaktowych
  • specjalna formuła stworzona dla osób o wrażliwych oczach
  • płyny dostępne są w komplecie z pojemniczkiem na soczewki

Parametry ReNu MPS 2 x 360 ml

Opakowanie 2 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Renu
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania płyn do soczewek 2 x 360 ml + 2 x pojemniczek na soczewki
Pojemność Zestawy
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O ReNu MPS 2 x 360 ml

Ocena 

płyn

Nadaje się dla alergików

Ocena 

płyn

Do codziennej pielęgnacji soczewek

Ocena 

płyny

Soczewki są po nim jak nowe, u mnie się sprawdza.

Napisz swoją opinię

ReNu MPS 2 x 360 ml

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o ReNu MPS 2 x 360 ml NA BLOGU

Zobacz także