Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Eyeye I-Comfort 360 ml
  • Eyeye I-Comfort 360 ml

Eyeye I-Comfort 360 ml

Płyn Eyeye I-Comfort to preparat wielofunkcyjny przeznaczony do miękkich soczewek kontaktowych. W skład płynu wchodzi hialuronian sodu, który poprawia jego właściwości nawilżające.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 31,99 zł

8,33 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 31 punkty. Twój koszyk wyniesie 31 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,78 zł.

Ilość:
w magazynie

O Eyeye I-Comfort 360 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Eyeye I-Comfort?

Płyn Eyeye I-Comfort to wielofunkcyjny płyn polecany do każdego rodzaju soczewek miękkich. Preparat służy do ich codziennej pielęgnacji - czyszczenia, płukania, dezynfekcji, usuwania osadów białkowych i przechowywania. Jednym ze składników płynu jest hialuronian sodu, który znacznie poprawia nawilżenie, bio-tolerancję oraz komfort noszenia soczewek kontaktowych. 

Długotrwałe, wielogodzinne nawilżenie soczewek to również zasługa systemu WATERLOCK, który wiąże cząsteczki wody. Zapobiega on podrażnieniom i suchości oczu. Producent zapewnił pełną biokompatybilność płynu Eyeye I-Comfort z tkankami oczu dzięki badaniom nad poziomem pH i osmolalnością. Preparat należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Dostępny jest także w opakowaniu o mniejszej pojemności (100 ml).

Zalety Eyeye I-Comfort

  • doskonale wyczyszczone i zdezynfekowane soczewki
  • zawartość hialuronianu sodu, zapewniającego dobre nawilżanie
  • biokompatybilność płynu z oczami

Parametry Eyeye I-Comfort 360 ml

Czas realizacji do 24 godzin
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki

OPINIE O Eyeye I-Comfort 360 ml

Ocena 

ok

Fajnie nawilża, delikatny dla oczu

Ocena 

płyn

Bardzo dobrze czyści i nawilża

Napisz swoją opinię

Eyeye I-Comfort 360 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także