Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Horien Aqua Comfort Solution z Hialuronianem 500 ml

Horien Aqua Comfort Solution z Hialuronianem 500 ml

Płyn Horien Aqua Comfort Solution z Hialuronianem to preparat wielofunkcyjny, przy produkcji którego zastosowana została substancja Hialuronian, która skutecznie nawilża soczewkę jednocześnie zmniejszając uczucie suchości oka.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 33,99 zł

7,12 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 33 punkty. Twój koszyk wyniesie 33 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,16 zł.

Ilość:
w magazynie

O płynie do soczewek Horien Aqua Comfort Solution z Hialuronianem 500 ml

Płyn Horien Aqua Comfort Solution z Hialuronianem 500 ml

Wielofunkcyjny płyn Horien Aqua Solution to produkt nowoczesny, zawierający hialuronian, będący naturalnym składnikiem łez. Płyn działa łagodnie, chroni zarówno oczy, jak i soczewki kontaktowe. Dzięki właściwościom nawilżającym zwiększa wygodę użytkowania soczewek. Stosowanie płynu nie wymaga użycia żadnych dodatkowych środków.

Skuteczność płynu wynika z połączenia trzech wartościowych składników: Disodium hydrogen phosphate, Sodium hyaluronate oraz Propylene glycol, które poprawiają ogólne działanie preparatu i zwiększają znacząco komfort codziennego noszenia soczewek kontaktowych.Płyn do soczewek Horien Aqua Solution z hialuronianem doskonale czyści i dezynfekuje soczewki. Usuwa wszelkie osady białkowe, skutecznie nawilża soczewki i konserwuje. Nie wymaga użycia żadnych dodatkowych środków o właściwościach dezynfekujących i czyszczących.
Płyn dostępny w komplecie z pojemniczkiem na soczewki. 

Parametry płynu Horien Aqua Comfort Solution z Hialuronianem 500 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Horien
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności UWAGA data ważności 2019-04
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 500 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 500 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Horien Aqua Comfort Solution z Hialuronianem 500 ml

Napisz swoją opinię

Horien Aqua Comfort Solution z Hialuronianem 500 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także