Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Wöhlk Conditioner 120 ml

Wöhlk Conditioner 120 ml

Wöhlk Conditioner to preparat przeznaczony do pielęgnacji soczewek gazoprzepuszczalnych. Płyn zapewnia duży komfort użytkowania, świeżość oraz nawilżenie.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji 7 dni roboczych
Cena: 27,99 zł

23,32 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 27 punkty. Twój koszyk wyniesie 27 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,95 zł.

Ilość:
na zamówienie

O Wöhlk Conditioner 120 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Wöhlk Conditioner?

Płyn Wöhlk Conditioner (niem. Aufbewahrung) zalecany jest do pielęgnacji twardych gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych RGP. Jest to buforowany, izotoniczny roztwór, który utrzymuje stały poziom ich nawilżenia. Oprócz tego bardzo dobrze zabezpiecza je na czas przechowywania. Płyn Conditioner nie służy do czyszczenia ani dezynfekcji soczewek kontaktowych, dlatego należy go stosować razem z innym płynem do czyszczenia soczewek. Soczewki można opłukać również solą fizjologiczną.

Płynu Wöhlk Conditioner należy używać po zapoznaniu się z instrukcją dołączoną do opakowania. Po wcześniejszym wyczyszczeniu soczewek należy umieścić je w pojemniku wypełnionym w 3/4 płynem Wöhlk Conditioner. Taki pojemnik do przechowywania szkieł dołączony jest do opakowania z płynem. Soczewki należy pozostawić w płynie na co najmniej 5 godzin - po tym czasie można je założyć. Preparat nadaje się do użycia przez 3 miesiące od otwarcia butelki.

Zalety Wöhlk Conditioner

  • nadaje się do twardych soczewek kontaktowych
  • zapewnia nawilżenie na wysokim poziomie
  • w komplecie znajduje się pojemnik na soczewki

Parametry Wöhlk Conditioner 120 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji 7 dni roboczych
Marka Zeiss/Wohlk
Typ płyn do soczewek twardych
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Zawartość opakowania 120 ml płynu do soczewek
Pojemność 60 ml - 120 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Tak

OPINIE O Wöhlk Conditioner 120 ml

Ocena 

ok

Jest ok, dobrze usuwa wszelkie osady

Napisz swoją opinię

Wöhlk Conditioner 120 ml

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Wöhlk Conditioner 120 ml NA BLOGU

Zobacz także