Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Pojemik Animals  na soczewki - zwierzątka

Pojemik Animals na soczewki - zwierzątka

Zabawne antybakteryjne pojemniczki na soczewki ZWIERZĄTKA w połączeniu z płynem do soczewek dezynfekują, czyszczą i chronią nasze szkła kontaktowe przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Kształt pojemnika
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 7,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 7 punkty. Twój koszyk wyniesie 7 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,25 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Kształt pojemnika    * Required
Ilość:
Kształt pojemnika
na zamówienie

O Pojemik Animals na soczewki - zwierzątka

Jeśli znudziły ci się standardowe pojemniczki antybakteryjne na soczewki, zdecyduj się na jedno z nich. Oczywiście wszystkie pojemniki wykonane są z plastiku wysokiej jakości, posiadają także certyfikat CE. W zależności od upodobań, możesz wybrać jeden z kilku typów. W grę wchodzi: fioletowy smok, różowa świnka, szary hipopotam oraz żółty słonik. Na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Oczywiście antybakteryjny pojemniczek na soczewki Zwierzątka (Animals) nie tylko świetnie się prezentuje, ale także doskonale spełnia swoje podstawowe funkcje. Przechowywane w nim soczewki będą znakomicie zabezpieczone przed powstawaniem wszelkiego typu uszkodzeń na ich powierzchni oraz ewentualnymi zanieczyszczeniami. Zastosowanie pojemniczka wypełnionego płynem gwarantuje utrzymanie optymalnej wilgotności przechowywanych w nim soczewek.

Dostępne kolory i kształty pojemniczków zwierzątek:

- pojemnik na soczewki różowa świnka
- pojemnik na soczewki żółty słonik
- pojemnik na soczewki niebieski miś
- pojemnik na soczewki zielona żabka
- pojemnik na soczewki fioletowy smok
- pojemnik na soczewki szary hipopotam

Parametry Pojemik Animals na soczewki - zwierzątka

Kolor fioletowy smok, różowa świnka, żółty słonik, zielona żabka
Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka inne
Typ pojemnik do miękkich soczewek
Akcesoria Tak

OPINIE O Pojemik Animals na soczewki - zwierzątka

Napisz swoją opinię

Pojemik Animals na soczewki - zwierzątka

Napisz swoją opinię

Zobacz także