Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Tabletki Enzymatyczne 10szt. - Wohlk Enzym

Tabletki Enzymatyczne 10szt. - Wohlk Enzym

Tabletki enzymatyczne firmy Wohlk przeznaczone są do wszystkich rodzajów miękkich soczewek. Efektywnie usuwają osady białkowe i lipidy z powierzchni szkieł kontaktowych.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 24,99 zł

2,49 zł za 1 szt.

Kupując ten produkt możesz otrzymać 24 punkty. Twój koszyk wyniesie 24 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,84 zł.

Ilość:
na magazynie

O Tabletki Enzymatyczne 10szt. - Wohlk Enzym

Tabletki enzymatyczne 10 szt. Wohlk

Tabletki enzymatyczne
 produkcji znanej niemieckiej firmy Wohlk przeznaczone są do dezynfekowania soczewek miękkich dowolnego rodzaju oraz soczewek twardych gazo-przepuszczalnych. 

Tabletki są bardzo przydatne, gdy w grę wchodzi skuteczne usuwanie białkowych osadów pojawiających się na powierzchni wszystkich używanych soczewek. W składzie tabletek firmy Wohlk znajdziemy aktywną substancję czyszczącą, która poradzi sobie z osadami proteinowymi bez problemu. 

Zaleca się używać tabletek enzymatycznych o działaniu odbiałczającym raz w tygodniu. Regularne stosowanie tabletek enzymatycznych sprawi, że soczewki będą dokładnie oczyszczone, a tym samym zniknie ryzyko powstania podrażnień oczu i zwiększy się komfort noszenia soczewek kontaktowych.

W zestawie znajdziemy 10 sztuk tabletek.

Parametry Tabletki Enzymatyczne 10szt. - Wohlk Enzym

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Zeiss/Wohlk
Typ 10 szt. tabletek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Tabletki Enzymatyczne 10szt. - Wohlk Enzym

Ocena 

ok

Dobrze czyszczą i są jednocześnie delikatne dla soczewek. Warto mieć takie tabletki pod ręką.

Napisz swoją opinię

Tabletki Enzymatyczne 10szt. - Wohlk Enzym

Napisz swoją opinię

Zobacz także