Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Aqua Comfort Horien 15 ml
  • Aqua Comfort Horien 15 ml

Aqua Comfort Horien 15 ml

Nawilżające krople Aqua Comfort zalecane są osobom, które odczuwają zmęczenie lub suchość oczu. Krople zapewniają nam ulgę, ale także długotrwały komfort.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 13,99 zł

9,32 zł za 10 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 13 punkty. Twój koszyk wyniesie 13 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,46 zł.

Ilość:
w magazynie

O Aqua Comfort Horien 15 ml

Krople Aqua Comfort Horien 15 ml

Nawilżające krople Aqua Comfort wyprodukowane przez firmę Horien mogą być bez przeszkód stosowane przez wszystkich użytkowników soczewek miękkich, niezależnie od ich konkretnego rodzaju.

Wysoka skuteczność kropli Aqua Comfort jest wynikiem zastosowania hialuronianu sodu, który jest jedną z substancji naturalnie występujących w prawidłowych ludzkich łzach oraz komórkach oka. Właśnie dzięki hialuronianowi krople eliminują nie tylko uczucie suchości, ale także podrażnienia spowodowane np. przez kurz, zanieczyszczenia, nieprawidłowe oświetlenie itd.

Krople Aqua Comfort Horien przyniosą ulgę również i tym osobom, które sporo czasu spędzają przed komputerem albo pracują w pomieszczeniach ogrzewanych centralnie lub klimatyzowanych.


Skład kropli: PHMB, EDTA, HPMC, Borax, boric acid, sodium hyaluronate

Parametry Aqua Comfort Horien 15 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji od 1 do 7 dni
Typ krople nawilżające
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Zawartość opakowania 15 ml kropli w buteleczce
Pojemność 8 ml - 25 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Aqua Comfort Horien 15 ml

Ocena 

działają

Jak najbardziej działają

Ocena 

Horien

Są ok chociaż miałam już lepsze

Ocena 

Krople

Najlepsze krople na suche oczy, przynoszą ulgę natychmiast

Napisz swoją opinię

Aqua Comfort Horien 15 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także