Obniżka! Soflens Daily Disposable 30szt. Zobacz większe

Soflens Daily Disposable 30szt.

Nowy produkt

Jednodniowe soczewki kontaktowe Soflens Daily Disposable to doskonały przykład komfortowej korekcji wzroku zarówno do dali, jak i do bliży. Wielu użytkowników przyznaje, że jest to jedna z najlepszych soczewek, jakie kiedykolwiek nosili. Jednodniowy tryb wymiany Daily Disposable gwarantuje pełne bezpieczeństwo jej użycia oraz niezwykle higieniczne warunki użytkowania.

Więcej szczegółów

205591 Przedmioty

w magazynie

Kupując więcej oszczędzasz:

52,99 zł ?
52,49 zł ?
51,99 zł ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?

Kupując ten produkt możesz zebrać 53 punkty. Twój koszyk wyniesie 53 punktów i może być przekształcona w kupon z 1,59 zł.


Cena:53,99 zł

oszczędzasz 6,00 zł

59,99 zł brutto

1,80 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna

Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Wymagane
  
Ilość:

Podobne artykuły na blogu

Opis

Zakres mocy od -0,25D do -6,50D co 0,25D
od -7,00D do -9,00D co 0,50D
od +0,25D do +6,50D co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji od 1 do 7 dni roboczych
Marka Soflens
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

Więcej informacji

Soflens Daily Disposable - jednodniowe soczewki kontaktowe dla aktywnych

Soczewka Soflens Daily Disposable została zaprojektowana z myślą o osobach pragnących cieszyć się pełną swobodą ruchu podczas wykonywania nawet najbardziej ekstremalnych czynności. Jeżeli szukasz soczewki, która sprawdzi się w każdych warunkach, to powinieneś przemyśleć wybór właśnie tych szkieł kontaktowych. Zastosowanie hydrożelowego materiału o nazwie Hilafilcon B pozwala uzyskać nawilżenie na poziomie 59%. Dzięki użyciu nowoczesnej technologii High Definition Optic możemy cieszyć się niezwykle wyraźnym obrazem bez pojawiającego się efektu halo.

Idealne nawilżenie Soflens Daily Disposable jest możliwe dzięki niezwykle cieniutkim brzegom soczewki i sposobie ich przechowywania, które oparto na technologii Comfort Moist. Powoduje ona, że soczewka jest wyjątkowo miękka i świetnie współpracuje z powierzchnią ludzkich oczu. Wielu użytkowników jednodniowej soczewki Bausch&Lomb potwierdza, że nie czują jej na oku nawet w ciągu bardzo intensywnego dnia w pracy.

Daily Disposable – soczewki gwarantujące wysoką higienę i ochronę przed osadzaniem się białek

Jednodniowe soczewki kontaktowe Soflens Daily Dsiposable gwarantują użytkownikom najwyższy poziom higieny. Po całym dniu noszenia, lub po wyczerpujących aktywnościach wystarczy wyrzucić je do kosza, a rano założyć całkiem nową parę. Budowa soczewki i zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji koncernu Bausch & Lomb, skutecznie uniemożliwiają osadzanie się na jej powierzchni różnych bakterii, białek i innych zanieczyszczeń. To sprawia, że jest to produkt w pełni bezpieczny i zabezpieczający nasze oczy przed niepożądanymi infekcjami.

Co zyskasz decydując się na jednodniowe soczewki Soflens Daily Disposable?

 • Profesjonalną korekcję swojego wzroku zarówno do dali, jak i do bliży
 • Krystalicznie czysty obraz bez efektu halo i zniekształceń
 • Prawdziwy komfort i nawilżenie soczewki na poziomie 59%
 • Wyjątkową odporność na zanieczyszczenia i osady białkowe
 • Optymalnie dotlenione i zdrowo wyglądające oczy
 • Możliwość użycia w każdych warunkach
W naszym sklepie możesz znaleźć również jednodniowe soczewki Soflens Daily Disposable for Astigmatism, przeznaczone dla osób cierpiących na astygmatyzm.

Jeżeli nie wiesz jak prawidłowo zakładać soczewki kontaktowe, możesz udać się w tej sprawie do specjalisty lub skorzystać z naszego poradnika dostępnego tutaj. Zakładanie soczewek jest bardzo prostą czynnością, ale każdy z nas na początku miewał z tym procesem trudności. Ważne, aby się nie zniechęcać, gdyż już po kilku aplikacjach będziemy robić to automatycznie.

Opinie

Brak opinii .

Napisać opinię

Soflens Daily Disposable 30szt.

Soflens Daily Disposable 30szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Soflens Daily Disposable to doskonały przykład komfortowej korekcji wzroku zarówno do dali, jak i do bliży. Wielu użytkowników przyznaje, że jest to jedna z najlepszych soczewek, jakie kiedykolwiek nosili. Jednodniowy tryb wymiany Daily Disposable gwarantuje pełne bezpieczeństwo jej użycia oraz niezwykle higieniczne warunki użytkowania.

Produkty powiązane

Polecane produkty evo2lution

  Producenci

  Wspieramy karateków

  Pomagamy dzieciom

   
  Darmowa dostawa*
  do końca '17
  Kod: SKC17