Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn do soczewek kontaktowych evo2lution soft 100 ml
  • Płyn do soczewek kontaktowych evo2lution soft 100 ml

evo2lution soft 100 ml

Płyn evo2lution soft  jest buforowanym płynem, który skutecznie usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek. Przeznaczony do dezynfekcji, nawilżenia, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, włączając soczewki kosmetyczne.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 12,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 12 punkty. Twój koszyk wyniesie 12 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,42 zł.

Ilość:
w magazynie

OPIS
Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Evo2lution
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Pojemność 60 ml - 120 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie
WIĘCEJ INFORMACJI

Płyn do soczewek evo2lution soft 100 ml

Wielofunkcyjny płyn evo2lution soft  jest aseptycznym buforowanym płynem służącym do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Dzięki evo2lution poczujesz świeżość tlenu na swoim oku. evo2lution to rewolucja wśród płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jeszcze lepsze czyszczenie soczewek i eliminowanie drobnoustrojów i osadów białkowych zapewnia największy poziom higieny soczewek, czyli zdrowsze oczy. W skład płynu wchodzą takie składniki jak :  EDTA, PVP, poloksamer, poliheksanid 0,0002% , dzięki tym składnikom oraz środkom usuwającym osady białkowe płyn evo2lution soft  nie tylko skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni soczewek, ale także dobrze je nawilża. Płyn do soczewek evo2lution zawiera tylko najpotrzebniejsze składniki gwarantujące czystość soczewek, nawilżenie oka i jej higienę.

  • dezynfekuje
  • czyści
  • płucze
  • nawilża
  • usuwa osady białkowe
  • pozwala przechowywać soczewkę.

Za pomocą jednego płynu możesz uzyskać zwielokrotniony efekt świeżości i czystości oka, bez osadów, drobnoustrojów. Skuteczniejsze usuwanie osadów z powierzchni soczewki pozwala utrzymać świeżość jej noszenia przez cały dzień.

Evo2lution soft to rewolucja w pielęgnacji soczewek kontaktowych - płyn do soczewek, który odświeży Twoje spojrzenie na dłużej. Wymagaj od swojego płynu więcej.  UWAGA Płyn sprzedawany jest bez pojemnika na soczewki i tekturowego opakowania.

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zestaw startowy soczewki + płyn evO2lution

Zestaw próbny: soczewki evo2lution monthly lenses 2 szt. evo2lution soft 100 ml pojemnik na soczewki

Napisz swoją opinię