Katalog

Krzywizna
Okres noszenia

Informacja

Promocje

Soczewki jednodniowe 

Jest 38 produktów.

Jednodniowe soczewki kontaktowe gwarantują pełen komfort i najwyższą higienę użytkowania. Warto wypróbować soczewki kontaktowe 1-dniowe. Dlaczego? Szkła kontaktowe jednorazowego użytku to najnowocześniejsze rozwiązanie w korekcji wzroku - zapewniają dobre widzenie, ograniczają do maksimum ryzyko zakażenia drobnoustrojami, a do tego są niezwykle ...

Jednodniowe soczewki kontaktowe gwarantują pełen komfort i najwyższą higienę użytkowania. Warto wypróbować soczewki kontaktowe 1-dniowe. Dlaczego? Szkła kontaktowe jednorazowego użytku to najnowocześniejsze rozwiązanie w korekcji wzroku - zapewniają dobre widzenie, ograniczają do maksimum ryzyko zakażenia drobnoustrojami, a do tego są niezwykle wygodne - rano zakłada się soczewkę na oko i wieczorem zużytą ściąga się i wyrzuca. To rozwiązanie sprawia, że nie trzeba używać płynów do soczewek ani akcesoriów.

Jednodniowe Soczewki Kontaktowe - idealne rozwiązanie dla osób aktywnych

Soczewki kontaktowe jednodniowe polecane są nie tylko osobom, które noszą soczewki kontaktowe regularnie, jako alternatywę dla okularów, ale też osobom prowadzącym aktywny tryb życia, nie chcącym rezygnować na co dzień z okularów. Wystarczy zakupić odpowiednie soczewki jednodniowe i kilka sztuk trzymać zawsze w domu i ubierać na szczególne okazje lub w sytuacjach, w których okulary mogłyby się nie sprawdzić - wieczorne wyjścia ze znajomymi, wesela, basen, jazda na rowerze...

Wybierz swoje ulubione jednodniowe szkła kontaktowe w sklepie Kontaktowe.pl

Szeroki wybór soczewek kontaktowych jednodniowych sprawia, że mogą je nosić osoby z wrażliwymi oczami, z astygmatyzmem, z dużymi wadami wzroku, presbyopią lub chcące zmienić na chwilę kolor oczu - wystarczy wybrać soczewki 1 Day Acuvue TruEye (Johnson&Johnson) soczewki jednodniowe toryczne Soflens Daily Disposable for Astigmatism (Bausch&Lomb) lub soczewki Dailies Aqua Comfort Plus (Alcon), soczewki progresywne Dailies AquaComfort Plus Multifocal (Alcon) lub soczewki kolorowe Freshlook Illuminate One Day (Alcon). Wszystkie te soczewki znajdziesz w naszym sklepie.

Soczewki kontaktowe jednodniowe występują najczęściej w opakowaniach 30-sztukowych lub 90-sztukowych, czyli kupując 2 opakowania soczewek jednodniowych, możemy liczyć na to, że starczą nam one, w zależności od wady wzroku (na obu oczach taka sama, na obu oczach inna, wada tylko na jednym oku), na miesiąc, dwa miesiące, trzy miesiąc, a nawet na pół roku.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
 • Cena: 81,99 zł 84,99 zł w magazynie

  Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue TruEye to bardzo dobry wybór dla osób, którym często zdarza się przenosić swoje szkła kontaktowe. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiału silikonowo-hydrożelowego Acuvue TruEye odznaczają się bardzo wysokim parametrem przepuszczalności tlenu (98%). Dodatkowo zastosowanie technologii HYDRACLEAR pomaga zachować...

  Cena: 81,99 zł 84,99 zł
  Obniżka!
  w magazynie
 • Cena: 110,99 zł 112,99 zł na zamówienie

  Soczewki progresywne Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal przeznaczone do jednorazowego użytku, umożliwiające widzenie z bliska, poprzez odległości pośrednie, aż do dali.

  Cena: 110,99 zł 112,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 52,49 zł na zamówienie

  Jednodniowe soczewki kontaktowe Soflens Daily Disposable to doskonały przykład komfortowej korekcji wzroku zarówno do dali, jak i do bliży. Wielu użytkowników przyznaje, że jest to jedna z najlepszych soczewek, jakie kiedykolwiek nosili. Jednodniowy tryb wymiany Daily Disposable gwarantuje pełne bezpieczeństwo jej użycia oraz niezwykle higieniczne warunki...

  Cena: 52,49 zł
  na zamówienie
 • Cena: 88,74 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Soflens Daily Disposable for Astigmatism to jednodniowe soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Soczewka cechuje się asferyczną powierzchnią przednią, dzięki której nasz obraz jest ostry i wyraźny nawet przy słabym oświetleniu. Niejonowy materiał ogranicza przyleganie osadów białkowych.

  Cena: 88,74 zł
  na zamówienie
 • Cena: 69,99 zł 77,49 zł w magazynie
  1 Opinie

  Szkła kontaktowe Dailies Aqua Comfort Plus to soczewki jednodniowe, które zawierają trzy związki nawilżające, dzięki czemu nasze oko jest odpowiednio nawilżone przez długi okres użytkowania.

  Cena: 69,99 zł 77,49 zł
  Obniżka!
  w magazynie
 • Cena: 160,99 zł 165,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Dailies Aqua Comfort Plus to soczewki jednodniowe, które zawierają trzy związki nawilżające, dzięki czemu nasze oko jest lepiej nawilżone i świeże przez cały dzień.

  Cena: 160,99 zł 165,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 68,99 zł 72,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Zeiss Contact Day 1 Easy Wear to soczewki jednodniowe, które cechują się cienką budową, nadając naszym oczom ostrość widzenia oraz komfort użytkowania.

  Cena: 68,99 zł 72,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 46,99 zł 51,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Horien Contact Lens 1 Day Disposable to soczewki jednodniowe, które cechują się wysokim uwodnieniem oraz cienką budową, nadając naszym oczom większy komfort.

  Cena: 46,99 zł 51,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 23,63 zł 33,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Wyprzedaż!

  Soczewki 1 Day Acuvue Moist to produkt jednego z najbardziej cenionych producentów Johnson&Johnson. Zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania. UWAGA! Wszystkie dostępne moce oraz ilości dostępnych opakowań podano w poniższej liście.

  Cena: 23,63 zł 33,99 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Cena: 72,99 zł 74,99 zł na zamówienie

  Jednodniowe soczewki BioTrue OneDay to szkła kontaktowe, które wykonane zostały z  materiału nowej generacji o nazwie HyperGel zainspirowany biologią ludzkiego oka.

  Cena: 72,99 zł 74,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 99,99 zł 112,36 zł w magazynie

  Szkła kontaktowe Dailies Total 1 30szt. to nowoczesne soczewki jednodniowe, które cechują się narastającym uwodnieniem oraz najwyższym współczynnikiem transmisyjności tlenu. Te cechy sprawiają, iż komfort oraz nawilżenie soczewek utrzymuje się od początku aż do końca dnia.

  Cena: 99,99 zł 112,36 zł
  Obniżka!
  w magazynie
 • Cena: 99,99 zł 102,99 zł w magazynie
  1 Opinie

  Jednodniowe soczewki kontaktowe Miru 1day Menicon Flat Pack maja zaledwie 1 mm grubości. Japońskie soczewki Miru 1day Menicon Flat Pack zostały zaprojektowane aby zminimalizować dotykanie soczewki. Zmniejszając tym samym ryzyko zakażenia jej bakteriemiami.

  Cena: 99,99 zł 102,99 zł
  Obniżka!
  w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom