Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn do soczewek AVIZOR GP CONDITIONER 120 ML

Płyn do soczewek AVIZOR GP CONDITIONER 120 ML

Avizor GP Conditioner to płyn do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania twardych i półtwardych soczewek kontaktowych.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Rekomendowane produkty

Cena: 19,99 zł

16,66 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 19 punkty. Twój koszyk wyniesie 19 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,29 zł.

Ilość:
na zamówienie

O Płyn do soczewek AVIZOR GP CONDITIONER 120 ML

Dlaczego warto wybrać płyn Avizor GP Conditioner?

Avizor GP Conditioner to wielofunkcyjny roztwór do czyszczenia, dezynfekcji, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów twardych soczewek kontaktowych (o stabilnym kształcie), w tym sztywnych soczewek gazoprzepuszczalnych RGP. Avizor GP Conditioner to łatwy w użyciu roztwór do czyszczenia i kondycjonowania soczewek kontaktowych. Wystarczy umieścić soczewki w pojemniku z odżywką na noc, a rano będziesz miał czyste, komfortowe soczewki. Produkt zawiera zarówno środki dezynfekujące, które odkażają powierzchnię soczewki kontaktowej i utrzymują izotoniczność i pH w granicach, jak i powidon 90, który tworzy na soczewce kontaktowej powłokę zmniejszającą uczucie ciała obcego w oku.

Zalety Avizor GP Conditioner

  • skuteczne czyszczenie i dezynfekcja szkieł
  • łatwość użytku
  • właściwościpoprawiające komfort użytkowania

Parametry Płyn do soczewek AVIZOR GP CONDITIONER 120 ML

Opakowanie 120 ml płynu
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Avizor
Termin ważności 09.2023
Ważność płynu po otwarciu 60 dni

OPINIE O Płyn do soczewek AVIZOR GP CONDITIONER 120 ML

Napisz swoją opinię

Płyn do soczewek AVIZOR GP CONDITIONER 120 ML

Napisz swoją opinię

Zobacz także