Katalog

Krzywizna
Rodzaj soczewek

Informacja

Promocje

Soczewki progresywne 

Jest 15 produktów.

Soczewki progresywne mają za zadanie umożliwić nam podwójną korekcję wzroku - jednocześnie korygują widzenie dalekie i bliskie. Tego typu soczewki przeznaczone są oczywiście dla osób dotkniętych prezbiopią (tzw. starczowzrocznością), czyli wadą wzroku, która pojawia się wraz z wiekiem. Mniej więcej po ukończeniu 40-tego roku życia możemy zauważy...

Soczewki progresywne mają za zadanie umożliwić nam podwójną korekcję wzroku - jednocześnie korygują widzenie dalekie i bliskie. Tego typu soczewki przeznaczone są oczywiście dla osób dotkniętych prezbiopią (tzw. starczowzrocznością), czyli wadą wzroku, która pojawia się wraz z wiekiem. Mniej więcej po ukończeniu 40-tego roku życia możemy zauważyć u siebie pierwsze problemy ze wzrokiem wywołane spowolnioną akomodacją, zauważalne staną się m.in. zmiany ostrości obserwowanych przez nas przedmiotów. O wiele trudniejsze stanie się także widzenie z bliska.

Z tego typu problemami doskonale poradzą obie soczewki progresywne nowej generacji, które dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii umożliwiają nam jednocześnie korekcję widzenia w dali i w bliży bez konieczności zmieniania soczewek lub używania dwóch par okularów.

Soczewki progresywne nadają się w zasadzie dla wszystkich osób, u których okulista stwierdził starczowzroczność.

Soczewki tego typu produkowane są naturalnie z materiałów wysokiej jakości, dobrze uwodnionych, cechujących się wysoką przepuszczalnością powietrza. Co więcej, często soczewki progresywne mają wyjątkowo cienkie krawędzie, co jeszcze poprawia komfort ich użytkowania. Z tego względu nadają się one dla wszystkich osób ze starczowzrocznością, nawet dla tych, które wcześniej nie nosiły soczewek kontaktowych.

Podobnie jak w przypadku innego typu soczewek kontaktowych soczewki kontaktowe progresywne musimy jedynie systematycznie czyścić i dezynfekować oraz przechowywać we właściwy sposób, by móc używać ich w pełni bezpiecznie. Oczywiście możemy zawsze zdecydować się na jednodniowe soczewki progresywne, które takich zabiegów nie wymagają.

Więcej
na stronę
Pokazuje 13 - 15 z 15 elementów
 • Cena: 59,99 zł 64,99 zł W magazynie

  Szkła kontaktowe Proclear Multifocal to soczewki progresywne, które dzięki zastosowaniu technologii PC są bardziej odporne na wysychanie i możemy się cieszyć komfortem przez cały dzień. Materiał zawiera fosforylocholinę, która ma właściwości zbliżone do komórek ludzkiego oka.

  Cena: 59,99 zł 64,99 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Cena: 98,99 zł 111,24 zł na zamówienie

  BioTrue for Presbyopia to nowa innowacyjna soczewka kontaktowa, korygująca starczowzroczność. Dzięki nowej unikatowej technologii, jaka została użyta podczas produkcji szkieł rogówka jest optymalnie dotleniona i nawilżona przez cały dzień.

  Cena: 98,99 zł 111,24 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 52,99 zł 60,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Frequency 55 aspheric to soczewki miesięczne posiadające bardzo dobre właściwości optyczne, które zapewniają precyzyjne ogniskowanie promieni świetlnych. Poprawiają jakość widzenia oraz ostrość obrazu nawet o niskim kontraście. Soczewki mogą również pomóc osobom z niewielkim astygmatyzmem.

  Cena: 52,99 zł 60,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
Pokazuje 13 - 15 z 15 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom