Katalog

Krzywizna
Rodzaj soczewek

Informacja

Promocje

Soczewki progresywne 

Jest 15 produktów.

Soczewki progresywne mają za zadanie umożliwić nam podwójną korekcję wzroku - jednocześnie korygują widzenie dalekie i bliskie. Tego typu soczewki przeznaczone są oczywiście dla osób dotkniętych prezbiopią (tzw. starczowzrocznością), czyli wadą wzroku, która pojawia się wraz z wiekiem. Mniej więcej po ukończeniu 40-tego roku życia możemy zauważy...

Soczewki progresywne mają za zadanie umożliwić nam podwójną korekcję wzroku - jednocześnie korygują widzenie dalekie i bliskie. Tego typu soczewki przeznaczone są oczywiście dla osób dotkniętych prezbiopią (tzw. starczowzrocznością), czyli wadą wzroku, która pojawia się wraz z wiekiem. Mniej więcej po ukończeniu 40-tego roku życia możemy zauważyć u siebie pierwsze problemy ze wzrokiem wywołane spowolnioną akomodacją, zauważalne staną się m.in. zmiany ostrości obserwowanych przez nas przedmiotów. O wiele trudniejsze stanie się także widzenie z bliska.

Z tego typu problemami doskonale poradzą obie soczewki progresywne nowej generacji, które dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii umożliwiają nam jednocześnie korekcję widzenia w dali i w bliży bez konieczności zmieniania soczewek lub używania dwóch par okularów.

Soczewki progresywne nadają się w zasadzie dla wszystkich osób, u których okulista stwierdził starczowzroczność.

Soczewki tego typu produkowane są naturalnie z materiałów wysokiej jakości, dobrze uwodnionych, cechujących się wysoką przepuszczalnością powietrza. Co więcej, często soczewki progresywne mają wyjątkowo cienkie krawędzie, co jeszcze poprawia komfort ich użytkowania. Z tego względu nadają się one dla wszystkich osób ze starczowzrocznością, nawet dla tych, które wcześniej nie nosiły soczewek kontaktowych.

Podobnie jak w przypadku innego typu soczewek kontaktowych soczewki kontaktowe progresywne musimy jedynie systematycznie czyścić i dezynfekować oraz przechowywać we właściwy sposób, by móc używać ich w pełni bezpiecznie. Oczywiście możemy zawsze zdecydować się na jednodniowe soczewki progresywne, które takich zabiegów nie wymagają.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • Cena: 110,99 zł 112,99 zł na zamówienie

  Soczewki progresywne Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal przeznaczone do jednorazowego użytku, umożliwiające widzenie z bliska, poprzez odległości pośrednie, aż do dali.

  Cena: 110,99 zł 112,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 99,99 zł 107,49 zł na zamówienie

  1Day ACUVUE Moist Multifocal przeznaczona jest dla osób dotkniętych presbiopią.

  Cena: 99,99 zł 107,49 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 113,99 zł 116,99 zł na zamówienie

  Soczewki kontaktowe z rodziny clarity, cechują się optymalnym uwodnieniem, co wpływa na jakość noszenia szkieł kontaktowych.

  Cena: 113,99 zł 116,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 94,99 zł 99,99 zł na zamówienie

  Soczewki progresywne Proclear 1 day multifocal są idealne dla Ciebie, jeżeli: masz objawy z wyostrzaniem przedmiotów blisko położonych takich np. książka oraz trudności z widzeniem z bliska przy słabym oświetleniu.

  Cena: 94,99 zł 99,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 69,99 zł 72,99 zł na zamówienie

  Soczewki kontaktowe Clariti Multifocal pozwalają korygować starczowzroczność.

  Cena: 69,99 zł 72,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 112,49 zł na zamówienie

  Soczewki PureVision 2 Presbyopia oferują wysoką jakość obrazu - redukują lśnienia, efekt halo, refleksy i aberrację.

  Cena: 112,49 zł
  na zamówienie
 • Cena: 84,99 zł 90,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Air Optix Multifocal to soczewki progresywne, przy produkcji których zastosowano system nawilżający AQUA, a ich przepuszczalność tlenu  jest siedmiokrotnie wyższa od innych soczewek. Szkła kontaktowe odpowiedzialne są za ostrość widzenia przy zmieniających się odległościach - korekcja widzenia z bliska, jak i z daleka.

  Cena: 84,99 zł 90,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 199,99 zł 237,49 zł w magazynie

  PureVision 2 Presbyopia nadają się one dla wszystkich osób ze starczowzrocznością, nawet dla tych, które wcześniej nie nosiły soczewek kontaktowych.

  Cena: 199,99 zł 237,49 zł
  Obniżka!
  w magazynie
 • Cena: 116,24 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Biofinity Multifocal to soczewki progresywne, które dzięki zastosowaniu technologii Balanced Progressive™ zapewniają dobrą jakość widzenia z bliska, jak i z daleka. Wysoka zwilżalność soczewki powoduje, że jej powierzchnia jest bardziej odporna na gromadzenie się osadów.

  Cena: 116,24 zł
  na zamówienie
 • Cena: 168,99 zł 172,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Proclear Multifocal XR to soczewki progresywne umożliwiające widzenie z bliży, jak i z dali. Nowoczesna technologia PC wiąże wodę oraz zmniejsza wysychanie soczewek. Szkła kontaktowe gwarantują nam dobrą jakość widzenia oraz całodzienny komfort.

  Cena: 168,99 zł 172,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 178,74 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe PureVision Multi-Focal to soczewki progresywne umożliwiające widzenie z bliska, jak i z daleka. Łączą w sobie technologię silikonowo-hydrożelową z jakością widzenia wiodącej na rynku konstrukcji wieloogniskowej. Soczewki skutecznie redukują aberracje, co zapewnia precyzyjne ogniskowanie promieni świetlnych.

  Cena: 178,74 zł
  na zamówienie
 • Cena: 154,99 zł 160,99 zł na zamówienie

  Soczewki kontaktowe Air Optix Multifocal to rozwiązania progresywne, które wyprodukowano przy pomocy oryginalnego systemu nawilżającego AQUA. Multifokalne soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal odznaczają się bardzo wysokim parametrem odpowiedzialnym za przepuszczalność tlenu. Wyjątkowo krystaliczny obraz soczewki pozwala osiągnąć zaskakująco ostry...

  Cena: 154,99 zł 160,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom