Katalog

Moc
Rodzaj soczewek
Pojemność
Akcesoria
Akcesoria do soczewek twardych

Informacja

Promocje

Soczewki toryczne (astygmatyzm) 

Jest 25 produktów.

Soczewki toryczne, określane również mianem cylindrycznych, przeznaczone są dla osób cierpiących na astygmatyzm. Na pierwszy rzut oka soczewki kontaktowe tego rodzaju niczym nie różnią się od standardowych, jednak cechują się one dość szczególną budową, która pozwala na skuteczną korekcję astygmatyzmu. Naturalnie również i soczewki tego typu dos...

Soczewki toryczne, określane również mianem cylindrycznych, przeznaczone są dla osób cierpiących na astygmatyzm. Na pierwszy rzut oka soczewki kontaktowe tego rodzaju niczym nie różnią się od standardowych, jednak cechują się one dość szczególną budową, która pozwala na skuteczną korekcję astygmatyzmu. Naturalnie również i soczewki tego typu doskonale korygują takie wady wzroku jak krótko– czy dalekowzroczność.

Warto pamiętać, że soczewki dla astygmatyków muszą pozostawać przez cały czas w tej samej pozycji, jeśli mają skutecznie korygować wadę wzroku. Soczewki te absolutnie nie mogą się obracać. Z tego względu producenci starają się wykorzystywać nowe technologie, które pozwalają na szybszą stabilizację soczewki i lepsze jej ułożenie na powierzchni gałki ocznej. Dzięki zabiegom tego typu, możemy być pewni, że nasze soczewki nie zmienią pozycji niezależnie od okoliczności. A to oznacza, że zarówno pracując przy komputerze, jak i uprawiając sport, możemy liczyć na wyraźne i stabilne widzenie.

Dobór soczewek dla astygmatyków wymaga naturalnie wizyty u lekarza, który określi ich moc sferyczną i toryczną. Przy zakupie soczewek torycznych powinniśmy pamiętać, że należy wziąć pod uwagę nie tylko ich moc, ale także takie parametry jak cylinder i oś.

Nowoczesne soczewki toryczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów cechujących się wysokim uwodnieniem i przepuszczalnością powietrza. Dzięki temu możemy być pewni, że ich noszenie nie stanie się przyczyną żadnego dyskomfortu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
 • Cena: 88,74 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Soflens Daily Disposable for Astigmatism to jednodniowe soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Soczewka cechuje się asferyczną powierzchnią przednią, dzięki której nasz obraz jest ostry i wyraźny nawet przy słabym oświetleniu. Niejonowy materiał ogranicza przyleganie osadów białkowych.

  Cena: 88,74 zł
  na zamówienie
 • Cena: 91,99 zł 99,99 zł na zamówienie
  1 Opinie

  Szkła kontaktowe Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Ich dużą zaletą jest najwyższa ochrona przed promieniowaniem UV oraz wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu. Soczewki zalecane są również osobom, które prowadzą aktywny tryb życia.

  Cena: 91,99 zł 99,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 84,99 zł 90,99 zł na zamówienie

  Soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric przeznaczone są dla osób z astygmatyzmem, zapewniając dobrą korekcję wzroku.

  Cena: 84,99 zł 90,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 138,99 zł 153,61 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Air Optix for Astigmatism to soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Szkła kontaktowe charakteryzują się wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenu chroniąc nasze oczy przed niedotlenieniem oka, jednocześnie zapewniając bielsze, zdrowo wyglądające oczy.

  Cena: 138,99 zł 153,61 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 78,99 zł 83,13 zł W magazynie

  Szkła kontaktowe Air Optix for Astigmatism zostały stworzone dla osób ze stwierdzonym astygmatyzmem. Szkła kontaktowe dostarczają do 7 razy więcej tlenu niż wiodące toryczne soczewki hydrożelowe. Soczewki świetnie się dopasowują, jednocześnie przykrywają całą rogówkę.

  Cena: 78,99 zł 83,13 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Cena: 159,99 zł 162,49 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe PureVision to miesięczne soczewki przeznaczona dla osób z astygmatyzmem. Wyjątkowa stabilność rotacji soczewki sprawia, iż nasz obraz jest stabilny i wyraźny. Przy produkcji zastosowano nowoczesną te chnologię AerGel, która cechuje się dużą przepuszczalnością powietrza, co zwiększa komfort użytkowania. Soczewki można nosić w trybie...

  Cena: 159,99 zł 162,49 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 143,74 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Soflens 66 Toric to soczewki miesięczne przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Przy produkcji soczewek opatentowano konstrukcję Lo-Torque, która stabilizuje soczewkę podczas noszenia.

  Cena: 143,74 zł
  na zamówienie
 • Cena: 165,99 zł 169,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Contact Day 30 Compatic Toric to soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Jest to miesięczna soczewka przy produkcji, której zastosowano technologię BioLens. Szkła kontaktowe mogą również nosić osoby o oczach wrażliwych bądź suchych.

  Cena: 165,99 zł 169,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 134,99 zł 139,99 zł na zamówienie

  Soczewki toryczne Eyeye Bioxy Toric charakteryzują się wysokim uwodnieniem na poziomie 57%, dzięki czemu komfort użytkowania odczujemy przez wiele godzin.

  Cena: 134,99 zł 139,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 66,99 zł 70,99 zł w magazynie

  Miesięczne toryczne soczewki silikonowo- hydrożelowe Clariti Toric charakteryzują się wysoką tlenoprzepuszczalnością.

  Cena: 66,99 zł 70,99 zł
  Obniżka!
  w magazynie
 • Cena: 170,99 zł 176,99 zł na zamówienie

  Miesięczne soczewki dla astygmatyków Clariti XR Toric zostały stworzone tak tak aby zapewnić wysoki komfort noszenia.

  Cena: 170,99 zł 176,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 69,99 zł 72,49 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Biofinity Toric to soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Szkła kontaktowe charakteryzuje wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu oraz wysoka elastyczność. Technologia Aquaform Comfort Science zapewnia naturalne zwilżenie oddychających soczewek kontaktowych, oferując większy komfort użytkowania przez cały dzień.

  Cena: 69,99 zł 72,49 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom