Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Pojemniczek do twardych soczewek

Pojemniczek do twardych soczewek

Praktyczny pojemnik przeznaczony do przechowywania twardych soczewek kontaktowych.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 8,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 8 punkty. Twój koszyk wyniesie 8 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,20 zł.

Ilość:
na zamówienie

O Pojemniczek do twardych soczewek

Dlaczego warto wybrać pojemniczek do twardych soczewek?

Twarde soczewki kontaktowe przeznaczone są do wielokrotnego użytku, dlatego należy pamiętać o ich właściwej pielęgnacji. Wymagają one stosowania wyłącznie takich preparatów i akcesoriów, które specjalnie zostały przystosowane do tego rodzaju szkieł. Przedstawiony pojemniczek służy właśnie do przechowywania twardych soczewek kontaktowych, zapewniając im ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pojemnik ma kształt cylindra i składa się z dwóch oddzielonych od siebie sekcji. Różne kolory nakrętek oraz umieszczone na nich oznaczenia R i L pozwalają uniknąć pomyłki soczewki prawej z lewą.

Zalety

  • praktyczny, dwustronny pojemnik
  • ochrona twardych soczewek
  • oznaczenia strony lewej i prawej

Parametry Pojemniczek do twardych soczewek

Czas realizacji do 24 godzin
Akcesoria do soczewek twardych Tak

OPINIE O Pojemniczek do twardych soczewek

Napisz swoją opinię

Pojemniczek do twardych soczewek

Napisz swoją opinię

Zobacz także