Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn evo2lution soft 360 ml + zestaw podróżny piłka

Płyn evo2lution soft 360 ml + zestaw podróżny piłka

Wielofunkcyjny płyn evo2lution soft jest aseptycznym buforowanym płynem służącym do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 33,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 33 punkty. Twój koszyk wyniesie 33 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,16 zł.

Ilość:
w magazynie

O Płyn evo2lution soft 360 ml + zestaw podróżny piłka

Zestaw: evo2lution soft 360 ml+ zestaw podróżny piłka
  
Wielofunkcyjny płyn evo2lution soft jest aseptycznym buforowanym płynem służącym do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. 

Dzięki evo2lution soft poczujesz świeżość tlenu na swoim oku. evo2lution to rewolucja wśród płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jeszcze lepsze czyszczenie soczewek i eliminowanie drobnoustrojów i osadów białkowych zapewnia największy poziom higieny soczewek, czyli zdrowsze oczy.

Płyn do soczewek evo2lution soft zawiera tylko najpotrzebniejsze składniki gwarantujące czystość soczewek, ich dezynfekcję oraz zdrowie i nawilżenie oka, higienę soczewek.
 
  Płyn evo2luton soft :
- dezynfekuje
- czyści
- płucze
- nawilża
- usuwa osady białkowe
- pozwala przechowywać soczewkę. 

Za pomocą jednego płynu możesz uzyskać zwielokrotniony efekt świeżości i czystości oka, bez osadów, drobnoustrojów. Skuteczniejsze usuwanie osadów z powierzchni soczewki pozwala utrzymać świeżość jej noszenia przez cały dzień.

Evo2lution soft to rewolucja w pielęgnacji soczewek kontaktowych - płyn do soczewek, który odświeży Twoje spojrzenie na dłużej. Wymagaj od swojego płynu więcej.

Parametry Płyn evo2lution soft 360 ml + zestaw podróżny piłka

Kolor Piłka football; Piłka basketball
Opakowanie 1szt. płynu do soczewek, 1 szt. zestaw do soczewek
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Evo2lution
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 1 x 360 ml, zestaw do soczewek piłka
Pojemność Zestawy
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Płyn evo2lution soft 360 ml + zestaw podróżny piłka

Napisz swoją opinię

Płyn evo2lution soft 360 ml + zestaw podróżny piłka

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Płyn evo2lution soft 360 ml + zestaw podróżny piłka NA BLOGU

Zobacz także