Katalog

Rodzaj soczewek
Akcesoria
Akcesoria do soczewek twardych
Oprawy korekcyjne

Informacja

Promocje

Płyny do soczewek - Marka 

Jest 91 produktów.

Podkategorie

 • Evo2lution
 • Opti-Free

  Rodzina płynów Opti-Free oferuje kompleksową pielęgnację i ochronę miękkich soczewek kontaktowych, dzięki czemu można je używać w pełni efektywnie i komfortowo. Firma Alcon dostosowując się do największych potrzeb pacjentów stworzyła płyny do soczewek kontaktowych, na miarę XXI wieku, które mają zadbać przede wszystkim o komfort, higienę i bezpieczeństwo użytkowników soczewek kontaktowych. Wybierając płyny Opti Free możecie być pewni najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie.

  Pielęgnacyjne płyny Opti Free

  Technolodzy firmy Alcon z myślą o wszystkich użytkownikach szkieł kontaktowych stworzyli linię trzech płynów do soczewek znanych dziś pod marką Opti® – Free®. Są one dopasowane do różnych potrzeb osób noszących soczewki, oddając w ich ręce pełnowartościowe produkty pomagające im w spełnianiu wszelkich wymagań. Opti Free to wielofunkcyjne płyny do soczewek kontaktowych, których zadaniem jest:

  • pielęgnacja
  • płukanie
  • dezynfekcja
  • oraz przechowywanie

  Opti Free Pure Moist

  Jest to wielofunkcyjny płyn do szkieł kontaktowych, który zapewnia długotrwałe nawilżenie soczewek nawet do 16 godzin. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii HydraGlyde®. Moisture Matrix. Opti Free Pure Moist jest kierowany do osób, które wymagają od swojego płynu komfortowych warunków noszenia nawet przez cały dzień przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa i higieny. Płyny Opti Free Pure Moist posiadają wielofazowy system czyszczący świetnie radzący sobie zarówno z osadami białkowymi, jak i lipidowymi. Producent wskazuje, że najlepiej sprawdzają się one w pielęgnacji nowoczesnych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Opti Free Pure Moist znajdziesz oczywiście na naszej stronie zawsze w niskiej cenie. Sprawdź tutaj.

  Opti Free Express

  Opti Free Express to jeden z najpopularniejszych płynów do soczewek doceniony również przez Polaków. Swoją popularność zawdzięcza bardzo dobremu nawilżeniu soczewki nawet do 8 godzin, a także podwójnej dezynfekcji (zawiera Polyquad i Aldox), która skutecznie chroni nawet przed dość groźnym wirusem Acanthamoeby. Opti Free Express doskonale radzi sobie również z osadami białkowymi oraz lipidowymi. W naszym sklepie można go znaleźć w dwóch wersjach:

  , a także w różnych zestawach dostępnych w wyjątkowo niskich cenach.

  Opti Free Replenish

  Opti Free Replenish to świetny płyn do soczewek rekomendowany szczególnie osobom z wrażliwymi oczami. Dzięki zastosowaniu technologi produkcji Tearglyde, płyn Opti Free Replenish regeneruje soczewki kontaktowe i zapewnia im maksymalne nawilżenie nawet przez wiele godzin. Jest to płyn, który nie wymaga mechanicznego czyszczenia soczewki, dzięki czemu jest bardzo popularny wśród osób, które nie mają czasu na codzienną pielęgnację swoich szkieł. W naszym sklepie dostaniesz go w dwóch wersjach:

  Sprawdź również nasze zestawy, które pomogą Ci jeszcze bardziej zaoszczędzić na swoich soczewkowych zakupach.

  Dlaczego warto wybrać płyny do soczewek Opti Free?

  Płyny do pielęgnacji Opti Free cechuje najwyższa jakość, dzięki której pielęgnacja soczewek kontaktowych staje się prosta i niezwykle skuteczna. Produkty firmy Alcon są wybierane przez wielu użytkowników na całym świecie, co pokazują choćby badania rynku przeprowadzane przez AC Nielsen. Do najczęściej wymienianych zalet płynów Opti Free możemy zaliczyć:

  • Wielofunkcyjność
  • Wysoką jakość
  • Niezwykłą higienę użycia
  • Pełne bezpieczeństwo i ochrona przed niebezpiecznymi bakteriami i osadami
  • Wysokie nawilżenie soczewek nawet przez kilkanaście godzin
  • Ogromna wygoda użycia
  • Stosunkowo niska cena, za produkty tej jakości

  Wypróbuj również pielęgnacyjne krople do oczu Opti Free, dostępne w naszym sklepie.

 • Renu

  Pielęgnujące płyny do soczewek marki ReNu to popularne produkty wśród tysięcy użytkowników na całym świecie. Są to preparaty wielofunkcyjne idealnie nadające się do czyszczenia, dezynfekcji oraz przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Płyn Renu został stworzony z myślą o wymagających użytkownikach szkieł korekcyjnych, dla których najważniejszym priorytetem jest pełne bezpieczeństwo i wysoki komfort oczu. Płyny firmy Baush&Lomb skutecznie usuwają osady białkowe oraz drobnoustroje, które mogą pojawić się na powierzchni soczewki w czasie ich codziennego użytkowania.

  Dlaczego warto używać płynu do soczewek kontaktowych?

  Soczewki kontaktowe są świetnym i w pełni bezpiecznym sposobem na korekcję swoich wad wzroku, choć dzisiaj można ich używać również po to, aby podkreślić swój wzrok lub całkowicie zmienić kolor swoich oczu. Pamiętajmy jednak, iż soczewka ma bezpośredni kontakt z naszą rogówką i należy przestrzegać wszystkich zasad jej bezpiecznego użytkowania. Poprzez kontakt soczewki z naszą skórą, a także podczas noszenia mogą przedostać się na jej powierzchnię różnego rodzaju zabrudzenia, osady białkowe i tłuszcze, a także drobnoustroje.

  Między innymi dlatego warto przestrzegać podstawowych zasad pielęgnacji swoich soczewek. Płyny marki ReNu stanowią kompletne rozwiązanie, które pomoże wam wyczyścić swoją soczewkę w prosty i szybki sposób. W tej chwili na rynku występują dwa rodzaje płynów ReNu, które doskonale radzą sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami i bakteriami osadzającymi się na soczewce. Dodatkowo pielęgnacja szkieł kontaktowych przy pomocy ReNu doskonale nawilża soczewkę i zapobiega jej wysuszeniu przez cały dzień, co pomaga nam uchronić się przed schorzeniem znanym jako zespół suchego oka.

  Poznaj Moc Pielęgnacji, jaką zapewniają płyny ReNu MultiPlus

  Płyn do soczewek kontaktowych ReNu Multi Plus to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują rozwiązań kompleksowych. Płyn Bausch&Lomb swoje właściwości pielęgnujące i dezynfekujące zawdzięcza przede wszystkim takim składnikom jak:

  • Hydrante – jest to składnik, który niezwykle skutecznie usuwa białka nagromadzone na powierzchni soczewek, dzięki czemu znacząco poprawia higienę, komfort i bezpieczeństwo ich codziennego eksploatowania.
  • Dymed – składnik, który zapewnia pełną dezynfekcję płynu, skutecznie usuwający wszelkie drobnoustroje i bakterie.
  • Poloksamina – dzięki temu składnikowi poczujesz wyższy komfort noszenia soczewki już od pierwszych minut po jej założeniu. Odpowiada ona za wysokie nawilżenie soczewki oraz za jej dokładne czyszczenie.

  Płyn Renu MultiPlus stosuje się również do przechowywania soczewki. Wystarczy, że pod koniec dnia napełnimy nim nasz pojemniczek na szkła i je w nim zanurzymy.

  Na Kontaktowe.pl ReNu Multi Plus znajdziesz w dwóch dostępnych pojemnościach:

  W naszym sklepie do każdego płynu Renu MultiPlus dołączamy specjalny pojemniczek do bezpiecznego przechowywania soczewek kontaktowych.

  Możesz też skorzystać ze stworzonych przez nas specjalnie dla Ciebie zestawów płynów ReNu Multiplus, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując zapas płynu na dłużej.

  Płyn ReNu MPS...czyli idealne rozwiązanie dla wrażliwych oczu

  Płyn ReNu MPS został stworzony przez koncern Bausch&Lomb z myślą o osobach z wyjątkowo wrażliwymi oczami. Dzięki zawartym składnikom takim jak Dymed i Poloksamina, potrafią one doskonale czyścić, dezynfekować i nawilżać powierzchnię soczewki w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom niespotykany komfort noszenia oraz świeżość oczu nawet podczas tzw. przenoszenia soczewki. Brak w jego składzie chlorheksydyny i thimerosalu powoduje, że jest to wyjątkowo łagodny płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych. Kupisz go w naszym sklepie w dwóch wariantach:

  Na Kontaktowe.pl do każdego płynu ReNu MPS w prezencie otrzymasz antybakteryjny pojemniczek do jeszcze bezpieczniejszego przechowywania swoich soczewek kontaktowych.

  Oczywiście możesz też skorzystać ze stworzonych przez nas zestawów zawierających płyny ReNu MPS, które pomogą Ci jeszcze bardziej zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

  Płyny ReNu to sprawdzone i polecane płyny do pielęgnacji szkieł kontaktowych, które pomogą Ci w codziennym czyszczeniu swoich soczewek, zapewniając najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

 • Solo Care

  Płyn SoloCare Aqua to rewolucyjne rozwiązanie pielęgnacyjne do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Zastosowanie technologii Hydrolock pozwala na maksymalne nawilżenie soczewek przez wiele godzin, dzięki czemu marka zawdzięcza wciąż rosnącą popularność wśród użytkowników soczewek kontaktowych na całym świecie.

  Płyny SoloCare Aqua to wielofunkcyjne rozwiązanie dla kompleksowej pielęgnacji, zapewniającej odpowiednie czyszczenie, dezynfekcję, przechowywanie oraz wysokie nawilżenie. Pielęgnacyjny płyn SoloCare Aqua w swoim składzie posiada prowitaminę B5, wspomagającą skuteczne nawilżanie powierzchni soczewek.

  Technologia Hydrolock gwarancją wysokiego nawilżenia soczewek kontaktowych

  Dobrze nawilżona soczewka jest lepiej przyswajalna przez nasze oczy, dzięki czemu czujemy się w niej komfortowo i bezpiecznie nawet przez wiele godzin. Nic tak nie rozprasza uwagi, jak soczewka ocierająca się o powierzchnię naszych oczu. Dzięki płynowi SoloCare Aqua, każdy może skutecznie pozbyć się tego problemu.

  Receptura płynu SoloCare Aqua jest oparta na rewolucyjnej technologii Hydrolock oraz użyciu Prowitaminy B5 i Sorbitolu, który skutecznie zatrzymuje wilgoć. Wysokie nawilżenie soczewek uzyskane podczas pielęgnacji płynem SoloCare Aqua pomaga cieszyć się pełnym komfortem nawet podczas kilkugodzinnego przenoszenia szkieł kontaktowych.

  Płyn Solo Care Aqua z pojemniczkiem antybakteryjnym MicroBlock

  Płyn SoloCare Aqua dostaniemy w zestawie z antybakteryjnym pojemniczkiem zawierającym bakteriobójcze jony srebra. System MicroBlock użyty podczas produkcji pojemniczka dołączonego do płynu, pozwala na kompleksową dezynfekcję soczewek kontaktowych. Umieszczając nasze szkła kontaktowe w pojemniczku z systemem MicroBlock pozbędziemy się wszelkich bakterii i wirusów, które mogą się przedostać na powierzchnię soczewki w czasie jej użytkowania.

  Jak używać płynu Solo Care Aqua?

  Istnieją dwa sposoby na pielęgnację soczewek przy użyciu płynu SoloCare Aqua firmy Menicon:

  • Nie wymagający mechanicznego czyszczenia i spłukiwania soczewki. W tym przypadku wystarczy, że umieścisz swoje szkła kontaktowe na 4 godziny w pojemniczku wypełnionym płynem.
  • Standardowe czyszczenie i płukanie soczewki przez 5 minut. Już po tak krótkim okresie Twoje soczewki będą w pełni przydatne do użycia, zapewniając Ci maksymalny komfort ich noszenia.

  W naszym sklepie internetowym możesz kupić płyn SoloCare Aqua w różnych wersjach:

  Na naszej stronie znajdziesz również wiele zestawów zawierających płyny SoloCare Aqua, dzięki czemu zaoszczędzisz i zapewnisz swoim oczom profesjonalną ochronę na dłużej.

  Dlaczego warto wybrać płyn SoloCare Aqua?

  Decydując się na płyn SoloCare Aqua otrzymasz wysokiej jakości wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, który pozwoli Ci uzyskać:

  • Wysokie nawilżenie soczewki dzięki zastosowaniu systemu Hydrolock i zawartości Prowitaminy B5.
  • Płyn do wszystkich soczewek miękkich dostępnych na rynku.
  • Wielofunkcyjną pielęgnację swoich szkieł kontaktowych.
  • Pełną higienę.
  • Płyn usuwający nawet bardzo groźne wirusy i bakterie.
  • Antybakteryjny pojemnik na soczewki wyposażony w jony srebra.

  Dodatkowo z myślą o naszych klientach, którzy często przemieszczają się różnymi środkami transportu, stworzyliśmy podręczny zestaw SoloCare Aqua z kosmetyczką w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

 • All Clean
 • AOSept
 • Biotrue
 • Unica
 • Boston
 • Eyeye
 • EyeSee
 • Horien
 • Zeiss/Wohlk
 • Zero Seven
 • BioSoak
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 91 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom